Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Megbántad a kis korkülönbséget...

Megbántad a kis korkülönbséget? (1-1,5 év)

Figyelt kérdés
2011. okt. 12. 17:59
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Nem :) Ha újra élném,most is így csinálnám :)
2011. okt. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
neem, nagyon-nagyon jó, egyre jobb! az eleje piszok nehéz volt nekem, de mióta mozog a pici,azóta nagyon jó! én is így csinálnám megint :)
2011. okt. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Mekkora a korkülönbség? Mennyire volt nehéz az eleje? És meddig volt nehéz, ha az volt?
2011. okt. 12. 18:10
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Az eleje borzasztóan nehéz, akkor igen, amióta a pici is játszótársa a nagyobbnak, már nem. Kb 3-4 éves koruk után pedig kifejezetten örülök hogy így alakult.
2011. okt. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
10hónapos volt a fiam,mikor teherbe estem ismét.Egy éves koráig szoptattam terhesség alatt,de aztán lekellett választanom orvosi kérésre.Majdnem 20hónapos volt,mikor megszületett a hugi :)Nehéz volt,mert egyik kicsi másik pici volt.A nagyobbikkal is sokat kellett foglalkoznom,igényelte is,és azért is hogy nehogy hiányt érezzen.Segítségem volt is,van is de legtöbb részt én vagyuk velük.Az első 4hónap nagyon nehéz volt,utána enyhült és 6hónaposan amikor a lányom elkezdett mászni,hírtelen minden könyebb lett :) Azta egy év eltelt és imádják egymást,rengeteget játszanak:)
2011. okt. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Első voltam :)

És ti tesón gondolkoztok? Vagy besikeredett?

2011. okt. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
90%

MOst is így csinálnám. Igaz 21 hónap van a két szülésem között, de a lányom után ikerfiaim lettek. Novemberben lesz 3 a lányom, 14 hósak az ikrek. Mióta másznak a kicsik, vagyis most kezdtek a napokban már pár lépést megtenni egyedül, szóval azóta sokkal jobb. Rend az sosincs, mert mire valahol végére érek, kicsik máshol szétburítják a házat, de ezen már túlléptem. Lánykám sokmindenben segít, de persze van hogy rosszalkodik, meg most az a gondom, hogy utánozza a kicsiket mindenben. Remélem hamar leáll erről, próbálom megértetni vele, hogy ő már ennél okosabb.

Sokszor szépen elvannak együtt, játszanak, nagyon jó nézni őket ilyenkor. Mikor pl a lányom beül egy könyvvel, mesél a fiúknak, ők meg hogy figyelnek.... :-)

2011. okt. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
De jó volt ezt elolvasni :) Gratulálok :)
2011. okt. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem bántam meg:))Az eleje nehéz de utána sokkal jobb:)))
2011. okt. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
7 hónapos a kislányom, és 5-6-7 hetes kismama lehetek. :)
2011. okt. 12. 21:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!