Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Megbántad a kis korkülönbséget...

Megbántad a kis korkülönbséget? (1-1,5 év)

Figyelt kérdés
2011. okt. 12. 17:59
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok :) és hidd el,nem fogod megbánni!Iszonyat nagy boldogság még egy gyerek is hát még 2:) Minden kezdet nehéz,de aztán egyre könnyebb!
2011. okt. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Mivel nem terveztük, később szerettük volna, ezért nagyon sokat kellett azon gondolkodnom, hogy be merjük-e vállalni. Először alapból rávágtam, hogy nem tartjuk meg (albérletben lakunk, anyagilag nem állunk valami jól), de aztán győztek az érzelmek. :) Nem tudnám elvetetni. Ha már úgy döntött, hogy jönni akar, akkor hát jöjjön. :) Szeretettel várjuk. :D
2011. okt. 13. 09:25
 13/22 anonim ***** válasza:
22 hónap, és nem bántam meg. Sőt én inkább a 15-18 hónap különbségre szavazok. Kicsi 1 éves, nagy novemberben lesz 3. Már kezdenek szépen együtt játszani, meg persze nem szépen lökdösődni is. Imádom őket. Az első két hónapot a kicsi végig aludta, utána kicsit nehezebb volt, kb. 8 hós korától könnyebb. Minél előbb össze kell hangolni a napirendet, ami persze az első évben arról szól, hogy minél több közös pontot kialakítani. Mára egyidőben ébrednek, 7 körül, fél 12 ebéd, együtt alszanak kb. fél 1-től 3-ig, este a kicsi negyed 9-kor nagy 9-kor megy aludni.
2011. okt. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Tudom semmi közöm hozzá,és ti dolgotok,de tartsd meg a babát :) Hidd el nem fogok megbánni! Sok boldogságot!
2011. okt. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

Megtartjuk mindenképp. :) Már el van döntve! :D

De asszem korábban már írtam is.

2011. okt. 13. 14:48
 16/22 anonim ***** válasza:
nekem is pont ennyi lesz a babáim között, mint neked kedves kérdezö, kb. 7 hét múlva szülök, hát kíváncsi vagyok, de végképp nem tarok töle.
2011. okt. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Nálunk csak négy hónap van a két gyerek között és nagyon elvannak. Igaz más más az anyjuk. Üdv. Béci :-)
2011. okt. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Azthiszem itt én "nyertem"! 13 hónap van a fiam, és a lányom között, és mostmár nem bánom!!!! A télen lesznek2,5 és 3,5 évesek. Szerintem addig nehéz, amíg nem tudnak együtt játszani. Ez nálunk kb. a kicsi 1,5 éves korában volt! Örülök, hogy így alakult, mert talán sosem szántam volna rá magam mégegyszer előről kezdeni, ha egyszer visszajutottam dolgozni.
2011. okt. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
20 hónap. Hááát, az eleje nagyon nehéz volt, mert a nagy imádott játszózni, a kicsi meg utált a babakocsiban. Most, hogy a kicsi is másfél éves, már nagyon jó!! igen, így csinálnám megint! Én nem nagyon szeretem a babakort, a kisgyerekkor jobban bejön, szóval örülök, hogy egyben letudtam a babázást, sokáig a ruhákat sem kell őrizgetni, mert 2 méretkülönbség van köztük. Nálunk mindkettő fiú, és igen egybenőttek, sokkal könnyebb kettővel, mint eggyel!
2011. okt. 16. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

14:01

hogy van 4hónap a gyerekeid között?

2011. okt. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!