Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi korkülönbséget tartotok...

Mennyi korkülönbséget tartotok jónak a picik között?

Figyelt kérdés
2011. jún. 23. 00:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
2-5 évet.
2011. jún. 23. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
2-7 év :) de jobb a kevesebb
2011. jún. 23. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Az én gyerekeim között 22 hónap van. Az első év elég húzós volt, de most már örülök, hogy így sikerült. Nagyjából közös az érdeklődésük, szépen eljátszanak együtt már. A nagyobbik kisfiú és 4 éves lesz, a kisebbik kislány és 2 éves. Sokat tanul a bátyjától, és őt még nem idegesíti, hogy a húga utánozza és követi mindenhova. :D

Nekem nővérem van és 3,5 év van köztünk, de soha nem volt nagy az összhang köztünk.

2011. jún. 23. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Köztünk az öcsémmel két év van, és mégsem voltunk (és vagyunk) egy hullámhosszon, totál egymás ellentétei vagyunk, nem emlékszem, hogy jókat játszottunk volna gyerekkorunkban, mert én a barátnőimmel voltam el inkább, ő pedig a kis haverjaival. Szerintem ez nem feltétlenül kor-függő.
2011. jún. 23. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

szerintem az a ó ha minél kevesebb

nővérem és én köztem 3,5 év van de nem nagyon jövünk ki

de rengeteg olyan ismerősöm van akiknél csak ilyen 1,5 2év van és náluk tényleg nincs semmi hogy még máig hasonló baráti körük van akikkel összejárnak stb.

még esetleg az jöhet szóba ha nagyon sok /6-7 év/ mert másik tesommal annyi van és vele elvagyunk bár vele is csak az utobbi pár évbe lettünk ugy hogy jobban egy barátikür stb. mikor már én is nagyobb lettem

2011. jún. 23. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
2-4 év korkülönbséget.
2011. jún. 23. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 poci-maci ***** válasza:

Nekem a 2 gyermek között napra pontosan 20 hónap van!

A terhesség utolsó hónapja meg a pici 2-3 hetes koráig volt nehezebb de mostmár ne bánom hogy ennynire kevés idő van a 2 gyerek között!

2011. jún. 23. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem 3 év az ideális a gyerekek szempontjából is, nőgyógyászati szempontból is.
2011. jún. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen közölnöm mindenkinek!
2011. jún. 23. 20:12
 10/12 anonim ***** válasza:
Nálunk 28 hónap lesz a korkülönbség,majd meglátjuk hogy jó döntés volt-e. Bízom benne,hogy igen:)
2011. jún. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!