Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egy gyerek elvetetese gyilkoss...

Egy gyerek elvetetese gyilkossagnak szamit?

Figyelt kérdés
2009. máj. 1. 20:58
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem igen.Nehéz döntés és a tudattal eggyüttélni még nehezebb.
2009. máj. 2. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
37%

Ez már vagy 100 alkalommal feljött kérdés..

miért kell mindig felbújtani az embereket? Saját döntésed és érzelmed.. ne kelljen már felbújtani a kedélyeket!

2009. máj. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem is igen!

Gondolj csak bele,lehet még észre se vetted,hogy terhes vagy,de a babád szíve már doboghat! (8hetesen már 140-et ver percenként a kis szíve!)

2009. máj. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
44%
Igen,igen,igen! Nem vagyunk így is elég kevesen?
2009. máj. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem IGEN!
2009. máj. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
68%
Tényleg számítanak a körülmények pl. ha egyértelműen bebizonyosodik, hogy beteg.Kövezetek meg, de én nem tartanám meg.A 2. terhességem egy hajszálon függött, de szerencsére kiderült (hála a modern orvostudománynak), hogy egészséges lesz.Az lett!
2009. máj. 2. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
40%
Egy héttel ezelőttig úgy gondoltam, hogy nem. Aztán megnéztem egy abortuszos videót... azóta úgy érzem, igen! :(
2009. máj. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim válasza:
90%
Személy szerint ÉN annak veszem hisz a magzat megfoganásától számítva már egy élet és egy élőlény, xoutubeon van egy videó mindnekinek ajánlom a figyelmébe : néma sikoly a címe
2009. okt. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
55%

A választól függetlenül:


Egyes kényszerhelyzetekben (anyagi gondok, szülők, tizenéves terhesség) megoldást jelenthet az örökbeadás is, ezzel már foglalkozik több alapítvány, szervezet is. Kicsi baba azonnal elkel, sorba állnak a gyermektelen párok pici babáért.

2009. nov. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 Vadmeggy ***** válasza:
41%
Ha fogamzásgátló tablettát szedsz, azugyanúgy abortáló hatással bír, mint ha abortuszod lenne, csak ott sebészi eszközökkel távolítják el, így pedig nem tapad meg a megtermékenyült petesejt a méh falán hanem "kiürül" magyarul ugyanúgy megölted egy élet csíráját. Érdemes ezen elgondolkozni. Én úgy gondolom, hogy amíg nincs önálló tudata, addig nem számít "embernek", csak egy élőlény mint (pl: egy fa, vagy egy állat)
2010. febr. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!