Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pár hetes kismamik, nektek is...

Pár hetes kismamik, nektek is nehezetekre esik reggelente korán felkelni a munkába?

Figyelt kérdés
Mikor keltek? Hány hetes kismamik vagytok? Meddig fogtok dolgozni?
2011. okt. 24. 06:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia, igaz én állandó délutános vagyok, de az egyik gyermekem iskolás és ezért hatkor minden hétköznap fel kell kelnem, teafőzés, ébresztés, reggeli stb, amióta pluszt teszteltem alvászavaros lettem, éjjel kettőkor felébredek mint aki jól végezte dolgát, és pont hat előtt kezdenék visszaaludni és ez így nagyon nem oké:) délután meg mire dolgozni kell menni álomkóros vagyok, vakon tapogatózok a buszon:))melóhelyen szinte állva elalszom. És nem lett jobb a helyzet, 20.hetes vagyok.30.hétig tervezem a melót, fizikai munka, sokat állok, megyek közben, de egyenlőre jól bírom, lehet jövőhéten már nem ezt fogom mondani, de akkor majd kiíratom magam .
2011. okt. 24. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az első babámmal 5-kor keltem minden nap,25 percet gyalogoltam a vonat állomásra a nagy hidegbe,(pont januárba estem teherbe)mert a munkahelyem és a lakhelyem között 50 km volt,így még vonatoztam 45 percet.Borzasztó volt a felkelés meg a hajnali zötykölődés,de nagyon szeretem a munkámat,(irodai munka)az nem volt fárasztó.25 hetes koromig bírtam,aztán a terhem miatt már nem ment,így 6 hónapos terhesen elmentem táppénzre.Még szerencse,hogy jó terhességem volt,mert csak enyhe reggeli rosszulléteim voltak.Viszont most a másodikkal már tuti nem vállalnám,mert végig hánytam az első 13 hetet,még délelőtt 10-kor se tudtam felkelni,nemhogy hajnal 5-kor.Tehát attól függ,ha jól érzed magad és nincsenek rosszullétek,akkor ki lehet bírni a korán kelést.Szép babavárást!38 hkm
2011. okt. 24. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!


7 hetes vagyok, kb.12 órákat alszom. Reggel nehezen kelek, este meg már 8-kor alszom.

2011. okt. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

En ugyan mar nem vagyok kismama, de igen, mindket terhesseg alatt alomkoros voltam az elso 3 honapban. De nagyon durvan.

Es en fel 5-kor keltem minden reggel, 6-ra jartam dolgozni. Delutan 4-5 kozott ertem haza es kb egybol lefekudtem, aludtam 7-ig, utana vacsoraztam, megfoztem masnapra, kozben zuhanyoztam es ismet mentem aludni.

A masodik babat varva volt olyan, hogy otthon vartam a futart egesz nap izgatottan, nem hallgattunk zenet a nagyobbik gyerekkel, nem neztunk tv-t, egesz nap a csengot lestem. A gyerekkel jatszottam a szonyegen ulve, nekitamaszkodtam egyszer az agynak es ugy bealudtam ulve, kisautoval a kezemben. Mint akit kiutottek. Mondjuk kb 10-15 perc mulva a gyerek ebresztett, mert megunta egyedul a jatekot. Kineztem a postaladahoz es ott vart az ertesito a futartol. Persze pont abban a tiz percben jott a futar, gyanitom csengetett is, de en az egeszet ataludtam.

Pedig en alapban nem vagyok jo alvo, maximum napi 5-6 ora es hajnali 5-kor vidaman pattanok ki az agybol akkor is, ha nem kell mennem sehova.

2011. okt. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem az első pár hét nem volt megterhelő (bár én iskolba mentem, nem dolgozni). Most így a végefele nagyon nehéz a koránkelés és minden reggel sírva fakadok, hogy nem bírom tovább :(

32 hkm

2011. okt. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!