Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Fura kerdesem van de a termesz...

Fura kerdesem van de a termeszethez ez is hozzatartozik. Azt kerdezte a minap az 5 eves fiam, hogy miert nol meg reggelente, neha napkozben a popose, megmondom oszinten hirtelen leblokkoltam. Erdekelne ki mit mondana hasonlo helyzetben?

Figyelt kérdés
2010. nov. 19. 19:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
13%
Nem ertem a kerdesed
2010. nov. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%
lefordítom: az 5 éves kisfiúnak reggelente feláll a kukija és nem tudja, hogy miért. ezt szeretné az anyuka megmagyarázni neki finoman.
2010. nov. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
87%
Csak őszintén, ritka, hogy ők ezt így el merik mondani! Mond el neki miért van!
2010. nov. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
24%
5 évesen már van erekció?
2010. nov. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
77%

A fiam 16 hónapos, neki is szokott lenni, úgyhogy gondolom 5 évesen nem meglepő:)

Szerintem is mondd el neki, mi ez, persze az ő szintjén:)

2010. nov. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
73%
nekem 2 fiam van,a nagy 2 éves,és minap én is észrevettem hogy a fürdésnél is,és éjjel mikor tisztába tettem(sokat ivott)akkor is állt a fütyije.ha most tőlem kérdezné meg,azt sem tudnám mit mondjak.talán hogy tudod kicsim,ez a fiúknál így szokott lenni,mikor a teste azt jelzi,hogy jól van.Tudod,apának is van így.Majd ő elmondja,hogy nála ez hogy van :-)
2010. nov. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
9%
és ez olyan erekció mint felnőtt korban? felizgulnak?
2010. nov. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
en nem tudom hogy olyan e mint felnott korban de teny mikor reggel felebred all neki ,erekcioja van, es nem tudom hogyan magyazhatnam el az o szintjen hogy ne zavarja meg az o kis gyerekkori vilagat
2010. nov. 20. 23:30
 9/13 anonim ***** válasza:
84%

Ebből látszik, hogy egészséges kisfiú, akiből egészséges felnőtt lesz - mondd ezt neki.

És hogy apának is így működik, mert ez jelzi, hogy jól van, jól működik a teste (nem beteg). Vagy bízd apukára... :)

2010. dec. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
52%
A kisfiúknál, a hosszabb alvás utáni, ébredés körül bekövetkező spontán erekciót a hólyag teltsége okozza. Mire a gyermek félig felébredve elbotorkál a bilig, vagy a vécéig, a jelenség rendszerint el is múlik. Egyenlore eleg, ha ennyit tud rola.
2010. dec. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!