Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, ahol vegyes páros...

Anyukák, ahol vegyes páros gyermekek vannak! Éreztek az apuka részéről elfogultságot valamelyik gyerkőc iránt?

Figyelt kérdés
Ha igen, melyik nemű pici felé, és ez miben nyilvánul meg?
2011. okt. 18. 21:21
 1/3 anonim ***** válasza:
72%

Nem feltűnő és nem is komoly, de minimális elfogultsága van az egyszem lányunk iránt - 3 fiunk van mellette. :)


Minden gyerekét egyformán imádja, de a lányunkba szerelmes. Lehet, hogy ez nem is elfogultság, hanem csak máshogy áll hozzá, mint lányhoz. Mindenesetre ez nem a többiek rovására történik.

2011. okt. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Fiam majdnem 12 éves, a lány 3 lesz márciusban.

Sokáig ugye csak fiam volt, kicsinek az apja őt kényezetette(én vagyok szigorúbb szülő)...

Most kicsi az ő nagy szerelme, akinek apuci midnen megcsinál ugye.

A kcsi is oda van az apjáért, meg vissza.

A nagyfiam már kamaszodik nem is ahgyja magát szeretgetni ilyenek (puszit is csak itthon ad, ha senki nem látja), de az apja még mindig nem elég szigorú vele, legalábbis szerintem.


nem látok különbséget, hogy valamelyiket jobban szeretné.

2011. okt. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
72%

Nekem ugyan a második még csak a pocakomban van, a lányunk után egy kisfiú érkezik.

Látványosan oda volt apuka meg vissza, és kimondva is fiút várt már onnantól hogy tudtuk,sikerült.


Azóta is gyakran megerősíti,hogy milyen jó hoyg lesz így fiunk is meg lányunk is.

Aztán majd meglátjuk mi lesz ha megszületik, mert én úgy tudom,hogy általában anya-fiú és apa-lánya kötődések szoktak inkább erősebben dominálni.


Az tény,hoyg nála nagyszerűbb apát el sem tudnék képzelni, annyit fogglalkozik vele, és anniyra úgy teszi ezt hoyg a gyereknek jó legyen és színes legyen.

2011. okt. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!