Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha kapni fogom a GYES-t, és a...

Ha kapni fogom a GYES-t, és a Családit, akkor vásárolhatok valamelyik telefonos szolgáltatónál részletre?

Figyelt kérdés

Páromnak elég ramaty állapotban van a telefonja, örülünk, ha még pár hétig húzza. Pedig nem egy régi darab, alig két éves.

Arra gondoltam, hogy karácsonyra meglepném egy új mobillal, viszont anyagilag nem vagyunk annyira jól eleresztve, hogy egyösszegben kifizessek egy új telót.

Ha kapni fogom rendszeresen bankszámlára a GYES-t, és a Családi pótlékot, akkor az rendszeres jövedelemnek számít, és megvehetem részletre (havi 1.000-2.000 Ft) az új telefont?


2011. szept. 28. 12:11
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja, azt elfelejtettem írni, hogy elvileg október közepén szülök, szóval november-december környékén már kapnám mindkét juttatást. :)
2011. szept. 28. 12:12
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia,én úgy tudom,hogy nem,de azért próba szerencse.

Régebben is csak a Pannon adott,mostmár az sem.

2011. szept. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Én dolgozom 6 órában és kapom a gyest, de a bank nem adta meg az áruhitelt. Az üzletben, ahogy megtudták, hogy gyest kapok, azt mondták, hogy kizárt hogy a bank engedélyezni fogja a hitelt, hát sajnos igazuk lett.
2011. szept. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én abból gondolom,hogy nem, hogy pl. ha tartozásod van a GYED-ből, GYES-ből, családiból nem is vonhatják. Szóval gondolom "hitelt" sem lehet rá kérni!
2011. szept. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!