Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan írjam bele az önéletraj...

Hogyan írjam bele az önéletrajzomba a gyereket?

Figyelt kérdés

Email-en akarom küldeni, valahogy így fog kinézni:


Név: F.T.

cím: ...

Tel:06/..

email:...

Születési dátum: 1984...


Tanulmányaim:

1990-1998:xy ált iskola

1998-2002:xy gimnázium


Munkahelyeim: itt ugyanúgy felsorolom azt a 4 db-ot.


És itt akadtam meg. Mert ugye most gyes-en vagyok, az utolsó munkahelyemen vagyok papíron még fizu nélküli szabin.De oda nem megyek vissza.Az önéletrajz után lesz egy rövid motivációs levél, némi sallanggal. Oda írjam bele, hogy nekem egyébként van egy 2 éves gyerekem? Vagy ti hogyan oldottátok meg? Másik kérdésem: Gimi után jártam 2 évig egyetemre is, de azt nem végeztem el, ezt említsem meg az iskolák között? Pl: 2002-2004:xy egyetem. Vagy inkább ne? Kérlek segítsetek, munkát kell találnom sürgősen, a lehető legtöbbet akarom kihozni a soványka kis pályafutásomat szemléltető önéletrajzból. Köszi a válaszokat, véleményeket.


2011. okt. 19. 13:51
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok:


ELVILEG (azért írom hogy elvileg, mert Magyarországon sajnos még nem itt tartunk, illetve csak a nagyobb multicégek) ha bármilyen családi állapotra vonatkozó kérdés elhangzik (tervezz-e még gyereket, van-e partnere, vőlegénye, van-e aki vigyáz a gyerekekre amíg dolgozik, van-e gyereke, házas-e) akkor azonnal lehet perelni és az esetek 99.9%-ban a munkavállaló szokta nyerni.


A másik még amit nem győzök mindenfelé tromitálni, hogy elméletileg olyan NINCS, hogy a gyereked 3 éves koráig nem tudnak visszavenni, mert megszűnt a pozíció, mert felvettek a helyedre másik dolgozót, stb. Ilyen nincs! Felmondási védelem alatt álltok amíg a gyerek a 3. életévét be nem tölti, eddig KÖTELES munkát biztosítani Neked, vagy állásidőt fizetni ami a 100%-os személyi alapbéred.

Bocsánat, az utolsó OFF volt, de talán hasznos!

2011. okt. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Szerintem sehová, én sem írom be, senkinek semmi köze hozzá!

Az egyetemet viszont beírnám, én úgy csináltam, hogy XY Főiskola 2003-2004-ig, XY képzés.

A munkahelyet pedig úgy írd, hogy XY Kft. 2005-től, vagyis hogy még ott dolgozol.

2011. okt. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!