Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Meghívtak Halloween partyra...

Meghívtak Halloween partyra minket. Milyen jelmezt vegyünk fel?

Figyelt kérdés
2010. okt. 21. 07:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
boszorkány pl.
2010. okt. 21. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

+

én a kisfiammal megyek, ő már nagycsoportos

2010. okt. 21. 07:41
 3/11 A kérdező kommentje:
milyen ruha kell a boszorkányhoz?
2010. okt. 21. 07:42
 4/11 anonim ***** válasza:

kisfiúnak:

[link]

2010. okt. 21. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
a google képkeresőjébe ird be hogy boszorkányjelmez és meglátod mi kell.
2010. okt. 21. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 kisnita ***** válasza:

Szia!

Téged boszinak öltöztetnélek a kisfiút pedig vámpírnak vagy a boszi macskájának :)

A boszi jelmezhez szerintem jó egy bő szabású fekete szoknya, alá esetleg egy fekete harisnya kicsit megtépve :D Fekete felső, kócos haj, esetleg egy boszorkány kalap és az arcodra pókot festenék fekete szemceruzával. (előtte kend le alapozóval, tartósabb lesz)

Faragjatok ki egy nagy tököt és azt is vigyétek!

2010. okt. 21. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 kisnita ***** válasza:

[link]

A seprűt el is felejtettem... :)

2010. okt. 21. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ilyen nálunk is lesz, én fekete angyal leszek, a fiam pedig őrült agysebész :D Nem nagy cucc az ő jelmeze, egy fehér köpeny sok sok művérrel, egy orvosi maszk, összekócolt haj, ennyi :) Az enyém sem nagy beruházás, csak hosszú fekete ruha kell, meg tavalyról vannak fekete szárnyaim, kicsit sápadtabbra maszkírozom magam meg kell egy fekete rúzs. Nagyon dúúúúrva lesz :D
2010. okt. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha a fiad kisboszi akar lenni, akkor vegyél neki egy térdig érő fekete ruhát és azt alulról vágjátok be félig, mintha rongyos lenne a ruha. :) Utána pedig ezüstpapírból pókhálómintát kivágtok és azt rávarjátok. Az arcfestésnél is főleg feketét vagy zöldet használjatok, csak nem tudom hogy a kisfiad rossz boszi vagy jó boszi lesz?

Mert ha jó boszorkány, akkor még adj rá valami szineset is. pl. narancssárga felső a fekete ruha alá vagy lehet a harisnyája is narancssárga. De ha rossz boszi, akkor csak feketét. :) És nagyon fontos az elengedhetetlen seprű is! :DD Jó szórakozást!

2010. okt. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Itt van pár ötlet: [link]
2010. okt. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!