Dm-es kuponokat hogyan?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem, hogy több kupont is lehet egyszerre felhasználni?

Írok egy példát:

Van 1db 15%-os kuponom,, ami 5000Ft feletti vásárlásnál érvényes.

De van egy 400Ft-os kedvezményre jogosító kuponom a Libero pelusra.

Plusz van még egy 15%-os kedvezményes kuponom ugyan csak Libero pelusra.

Na, hogy ha 5000Ft felett vásárolok Libero pelust, akkor mind a 3om kupont felhasználhatom?


2011. okt. 25. 10:29
 1/9 anonim ***** válasza:
erre én is kivi lennék, az tuti, hogy a végösszegi, és a 400 ftos felhasználható egybe, mert a 400-as hátulján rajta van, hogy végösszegivel használható, de más kedvezménnyel nem vonható össze. Akkor a másik 15% sztem nem jó rá, pedig én is úgy akartam elhasználni
2011. okt. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
nem,csak kettőt, a végösszegi 15%-ot bármivel felhasználhatod, viszont,ami adott termékre vonatkozik,azokból csak egyet lehet egyszerre
2011. okt. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

1 csomag pelenkára csak az egyik kupont használhatod fel. pl. ha két csomag pelust veszel, egyikre a 15%-ot, másikra a 400 Ft-osat használod el, és a végén levonják a végösszegi 15%-os kupont.

Végül is igen, mind a három kupont felhasználhatod.

2011. okt. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Viszont "ki tudod játszani",két csomag libero pelust veszel pl. Az egyikre rádobod a 15% kedvezményt, a másikra a 400-at,és odaadod a végösszegit,így fel tudod mkettőt használni,plusz a 15%-ot,és egy ideig nem kell menned a Dm-be:D
2011. okt. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem bolttól és pénztárostól függ. Nekem a szomszédom a pénztáros, 25%kupon- papers kupon és a végösszegi is mehetett egyben :)
2011. okt. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg a Libero pelenkára szóló 15%-os kuponodat, hogy biztosan csak 1 csomag pelusra szól? Szerintem az egy márka joker kupon lehet, amit minden libero termékre (pelenka, babakozmetika) be tudsz váltani és egyszerre több terméket tudsz megvásárolni 15%-kal olcsóbban. Ebben az esetben a 400 Ft-os kupont elteheted egy másik vásárlásra. A végösszegi kupont azt természetesen bármelyik vásárlás alkalmával be tudod váltani.
2011. okt. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

igen

végösszegi+ joker/százalék vagy összeg kedvezméynes kupon egyszerre felhasználható

2011. okt. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A végösszegit bármivel felhasználhatod, de a termékeset csak egy termékre. Egy DM-es dolgozó!
2011. okt. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Leegyszerűsítve:

a 15%-os Libero kuponoddal vásárolj annyi pelust vagy Libero terméket, amennyit akarsz (azzal az egy liberos kuponnal több terméket tudsz egyszerre olcsóbban venni) és a kasszánál add oda ezt is és a végösszeges kupont is. Így a Libero termékeket 30%-kal olcsóbban tudod megvenni.

Az a 400 Ft-os felesleges jelenleg, majd máskor beváltod.

2011. okt. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!