Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hármas ikres kismamák: milyen...

Hármas ikres kismamák: milyen volt a terhesség? Próbáltak-e az orvosok rábeszélni, hogy csak két gyerek maradjon? Megsínylették a babák, hogy hárman vannak? Hogy jött össze ennyi gyerek?

Figyelt kérdés
:)
2010. febr. 14. 13:23
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Nekem van egy ismerősöm, akiknek nagyon sokáig nem jött össze a baba, így mesterséges úton megtermékenyítették. rögtön 3 baba is beágyazódott, nagy volt az öröm. Aztán mondták nekik, hogy ez így elég rizikós, de nem tudtak lemondani egyikről sem. Aztán jött a baj, mert nagyon korán beindult a szülés. Az egyik baba egy napot sem élt, a másik kettőből is az egyiknek maradandó baja lett... a harmadik talán egészséges, de majd fél évig ő is kórházban volt, küzdöttek az életéért...ja és az anyuka is majdnem belehalt a szülési komplikációba. Szóval... inkább legyen egy, de az egészséges, mint három beteg.
2010. febr. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van ismerős, már nagyobbak a gyerekek, mesterséges úton lettek, szépek, egészségesek, semmi bajuk se volt.
2010. febr. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Amore ***** válasza:
100%
Növéremnek vannak hármas ikrei! ök mesterséges megtermékenyitéssel sikerültek! Lett volna lehetőségük hogy egyet elvegyenek de ugy döntöttek hogy megtartják mindet!20. héttől korházba volt velük 33 hétre születtek teljesen egészségesen! Most már 6 évesek egészségesek mosolygosak!
2010. febr. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én hasonló cipőben járok. Tavaly október 2-án volt inszemünk, amiből 3 baba fogant. Mivel nagyon pici a termetem és a súlyom is, több orvos is azt mondta, hogy vállaljuk be a redukciót, amit végülis a 12. hét előtt Szegeden végeztek el. Iszonyatos érzés volt és azóta is nincs nap, hogy ne jutna eszembe, de vigasztal az az érzés, hogy szépen fejlődik a másik két pici a pocakomban. Most 21 hetes vagyok és semmi gondom nincs. Nagyon remélem, hogy így is marad, mert az én terhességem jóval rizikósabb, mint általában szokott lenni. Ha szeretnél még többet tudni, szívesen válaszolok a kérdéseidre.
2010. febr. 15. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igaz nekem csak kettő van, de egyik barátnőmnek mesterségesen lett 3. Kb a 16.héttől befektették és "csak" a 36.héten császározták meg a "biztonság" kedvéért :) Mind a 3baba teljesen egészséges és kb 2-2,5kg körül voltak. Ez ritka, de ilyen esetek is vannak :)Eszükbe sem jutott és az orvosnak sem, hogy valamelyiket elvetessék. 10évig próbálkoztak, míg a mesterséges megtermékenyítés mellett döntöttek.
2010. febr. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!