Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gond lehet? 13 hetes terhes...

Gond lehet? 13 hetes terhes vagyok.2 napja begörcsölt a hasam, valamint jobb oldalon lent (a petefészek körül? ) begörcsöltem.

Figyelt kérdés
Utóbbi helyen máskor is, pl. tavaly is előfordult. Nem tartott sokáig, jobb oldalon inkább csak erős szúrást éreztem. Mitől lehet? A kicsivel lehet valami baj? Ja, és a minden másnapos 1,5 órás utazás nem árthat neki? Tegnap sajna több volt...
2010. jún. 20. 15:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha fáj, akkor én elmennék orvoshoz. Ha csak kellemetlen érzés, akkor lehet, hogy a hosszabb utazástól van. Hosszabb utak után nekem is húz a pocim, feszül, egyszóval nem jó. De ha nagyon görcsöl, akkor irány az orvos!
2010. jún. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Nem vészes. A buszozás egész délután tart ennyi ideig. 20 perces ut, 2 között fél óra szünet. A védőnő szerint a tartószalagok nyúlnak.
2010. jún. 20. 18:07
 3/3 anonim ***** válasza:
Igaza van a védőnődnek. Én is pont igy voltam a 12 héten, azt hittem vakbelem van, de nem az volt. Most 38 hetes vagyok és bizony sokszor előfordult még.
2010. jún. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!