Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik lenne a jobb választás?

Melyik lenne a jobb választás?

Figyelt kérdés

Nem tudok dönteni. Autósülést szeretnénk vásárolni, de fogalmam sincsen, hogy melyiket kéne. a 9-25 kg-ig vagy a 9-36kg-ig? Az utóbbi jó lenne mivel sokáig használható, de hallottam olyat, hogy hiába 9 kg-os a gyermek vagy kicsivel több a 9-25 kg-osat kell venni mert az máshogy van kialakítva mint a 36kg-ig. Ezért se tudok dönteni. Egyébként ez a két autósülés között vacilálok szerintetek ez jó vagy inkább más milyet?

[link]

[link]


2009. aug. 7. 17:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Most jól összezavarlak. :-) Mi ilyet vettünk:


[link]


Érdemes egyébként másik üzletet nézned, mivel az általad belinkelt bolt marhadrága. Van, ahol a PS288-at is olcsóbban láttam 4ezerrel. Egyébként meg a 9-25kg-os ülés is kb. 6 éves korig jó a gyereknek. És azt gondolom te is látod, hogy a fejecskéjét, meg hát az egész testét jobban tartja. És a fenti ülés amellett, hogy ugyanazokat tudja, mint az általad belinkelt, olcsóbb is jóval.

2009. aug. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen tudom, hogy drága és máshol olcsóbb csak itt találtam meg amilyet szeretnék venni. Akkor szerintem érdemesebb az elsőt választanom...csak tényleg arra gondoltam, hogy a másik is 9kg-tól kezdődik és 36-ig tart és, hogy elég sokáig hasznát vehetjük. De mondták is páran, hogy inkább az elsőt mert az jobban van kialakítva. Hát akkor szerintem marad az első és köszi a választ:) Persze várom még a válaszokat hátha van vkinek még egy jó ötlete vagy tapasztalata
2009. aug. 7. 17:53
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekünk a második fajta van, csak más színben :) 9 hónapos volt a fiam, amikor megvettem, és bár sokan mondták, hogy ez nem kényelmes egy ekkora gyereknek, nekünk nagyon jól bevált. 9 hónapos volt, amikor ebben ülve Balatonra vittük (az nekünk 3 órás út!), és jót szundikált benne félúton, aztán meg szépen nézelődött. Most két éves lesz lassan, és még mindig nagyon szeretjük az ülését. Nekem az tetszik benne nagyon, hogy ezt egyszer megvettem, és elvileg többször már nem kell venni, hiszen ahogy nő a gyerek, ez úgy alakítható, az öveket ki lehet venni, használható utána az autó saját biztonsági övével, aztán végül le lehet venni az egész támlát és már csak ülésmagasítónak használható.
2009. aug. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Én is azért hajlok inkább a másodikra mivel sokáig használható. És még az ára is kedvező. Köszönöm, hogy megosztottad a tapasztalatodat velem..sokat segítettél tényleg. Még gondolkodunk, de szerintem a másodikat válasszuk.
2009. aug. 8. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!