Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyest vagy valamilyen juttatás...

Gyest vagy valamilyen juttatást hogyan kaphatok ha még soha nem dolgoztam?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok és most fejezem be az iskolát áprilisban és utána születik 2hónapra a baba.
2011. nov. 2. 13:47
 1/3 anonim ***** válasza:
A gyes alanyi jogon jár. Ha meg van a baba, az összes papírral együtt be kell menni az illetékes Államkincstárhoz és ott elintézni a papírokat amit a netről előtte is letölthetsz. Így igényled majd az egyszeri anyasági segélyt 64ezer, a havi gyest 25800 illetve a havi családi pótlékot ami 12500ft, ha egyedülálló vagy akkor 13700ft.
2011. nov. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kérdezz utána, mert lehet, hogy hülyeséget mondok, de emlékeim szerint, ha nappalin tanultál fősulin, akkor talán jár a tgyás.

De tényleg csak rémlik valami, nem vagyok benne biztos...

Azért sok sikert!

2011. nov. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi nektek:)
2011. nov. 2. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!