Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha nem dolgoztam még soha és...

Genito kérdése:

Ha nem dolgoztam még soha és regisztrálva vagyok a munkanélküli hivatalben, de 1 éve nem voltam bent. Akkor kaphatok valamilyen segélyt az államtól?

Figyelt kérdés
2010. dec. 1. 13:14
 1/3 arbeitmachtfrei ***** válasza:
31%
Remélem nem.
2010. dec. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha írtak időközben levelet, hogy menj be ekkor és akkor, és te nem mentél be, akkor megszegted az együttműködés szabályait, nem hiszem, hogy kapsz.

Ha nem hívtak eddig még, akkor szerintem menj be és kérdezz rá.

2010. dec. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ha kaptál végzést a jelentkezési kötelezettség elmulasztásáról,és 8 napon belül nem tettél eleget neki, akkor valószínűleg töröltek a rendszerből. Erről egy határozatban küldik értesítést. Menj be, regisztrálj újra, és kérj hatósági bizonyítványt a nyilvántartásodról, amivel a helyi polgármesteri hivatal szociális osztályán folyamodhatsz egyszeri/átmeneti segélyért, ill. igényelheted, hogy a TB-fizetésedhez is járuljanak hozzá, ugyanis amíg nincs jövedelmed, a TB-t neked kell fizetned az APEH-nél.
2010. dec. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!