Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Végeznek abortuszt amikor még...

Végeznek abortuszt amikor még nincs szivhang?

Figyelt kérdés
Ha időben észre evszi az ember,és gyorsan mindent elintéz,lehetséges hogy akkor legyen megcsinálva a mikor még nincs szivhang? Vagy azt mindenképp megvárják?
2011. nov. 2. 17:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha a mensi elmaradásakor tesztelsz,és pozi,és azonnal doki,talán még nem lenne szivhang mire oáig jutnál,de a 6. hétben szokott már lenni.

De miért fontos ez ennyire?

2011. nov. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
38%
Természetesen végeznek.
2011. nov. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

6. hét előtt nm végzik el!! 6. héten meg már van szívhang.

Ez tuti.

Úgyhogy sajna meg kell várni, míg kifejlődik. Nem tudom ,hogyan lehet gyorsan elintézni, mert 2 beszélgetésen kell megjelenni a családsegítőnél vagy hol, az meg úgy van, hogy nem tudom hány napnak el kell tellne a 2 beszélgetés közt!!!

2011. nov. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
3 napnak.
2011. nov. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Azlért fontos mert jobb lenne ha nem lenne.Megpróbálom elintézni.
2011. nov. 2. 17:40
 6/12 anonim ***** válasza:

figyu. nekem azt mondta a doki 1 éve, hogy 6. hét előtt nem végzik el a beavatkozást. 6. héten meg szokott lenni szívhang.

én is így szerettem volna, ahogy Te.


Remélem azért neked sikerül!!

2011. nov. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs meg szivhangja, attol meg el mar.
2011. nov. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Igen attól még létezik. De mindenképp jobb. Köszönöm.
2011. nov. 2. 18:14
 9/12 anonim ***** válasza:

Amíg nem látnak szívműködést, addig elvileg nem is számít bizonyítottnak a terhesség, tehát nem valószínű, hogy elvégzik.

Amúgy már az 5. héten (tehát a menstruáció elmaradása utáni héten) elkezd dobogni a szíve, csak ez akkor még nem látszik az ultrahangon. Szóval esélytelen, hogy megelőzd a szívműködést.

2011. nov. 3. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Én ugy tudom hogy később kezd dobogni, az első lányomnak a 8.ik héten lett szivhang, a másiknak is valahogy ugy. Viszont ugy néz ki jövő hét pénteken megtörténik a dolog,ma még nem volt szivhang az tuti,elvileg az lesz a 6. ik hét...
2011. nov. 3. 15:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!