Ti mit szóltok ehhez?

Figyelt kérdés
Most már többször előfordult hogy egy 14-16 éves lány akar okosabb lenni,és osztja az észt a felnőtteknek.Engem kicsit idegesít.Ti mit szóltok ehhez?
2011. nov. 5. 12:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Egy tini mindig okosabb, mint egy felnőtt. Aztán felnő és elborzad, hogy mennyivel okosabbak akarnak nála lenni a tinik. :)

Ez sokszor így van, korosztályos dolog, és legtöbbször elmúlik.

Persze tisztelet a kivételnek, szerencsére belőlük is sok van.

2011. nov. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
78%
Én azt gondolom,hogy akit a szülő kiskora óta jól meg nevel,meg tanítja a tiszteletre,illemre azzal nagy korában sem lehet probléma sehol.
2011. nov. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ezt én is így gondolom.Ha meg lennének nevelve,de sajnos nagyon sokan nincsenek.És ha nem mész félre az utcán is feltaszítanak.Erre van is egy példám.Mikor terhes voltam mentem az utcán nagy hassal,jött velem szembe egy kislány nem lehetett több 1-2.osztályosnál.Nézett rám végig és nem került ki szépen nekem jött.Ha már a 7-8 évesek így viselkednek,akkor mit lehet várni egy 14-16 évestől.
2011. nov. 5. 13:08
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Amit a kommentedben leírtál kérdező, szerintem az egész nemzetünkre érvényes. Mármint, hogy mész az utcán és nem engednek el. Hallottam egyszer egy külföldre szakadt hazánk fiát nyilatkozni erről. Aki megáll beszélgetni, leskelődni az utcán, az a járda jobb oldalára áll, aki meg haladni szeretne, az elfér a járda másik felén. Amúgy egy 14-16 évesnek is lehet jó ötlete, hiszen másképp látja a világot, mint egy idősebb (pl. én a 32 évemmel), csak a stíluson kell még faragniuk. De ez újfent elmondható az idősebbek többségére is. Szerintem...
2011. nov. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy simán elbambult az a kislány. Inkább megvártad, míg neked megy, semminthogy te kerülted volna ki? Amúgy persze, a tinik mindig okosabbak, én is, emlékszem, nagyon tudtam a frankót kamasz koromban. Most már abban se vagyok biztos, amit a két szememmel látok. Másrészt nem minden a nevelés, két testvér közül is lehet az egyik orvos, a másik meg börtöntöltelék. Vannak örökletes dolgok is.
2011. nov. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nem volt elbambulva a kislány!És nem gondolom hogy nekem nagy hassal kellett volna kerülnöm.

De mindegy nem ez volt a kérdés.Ezt csak azért írtam le mert úgy gondolom ez is nevelés kérdése.Mert ha nincs ránevelve hogy kerülni kell,akkor nem is fog kerülni.

2011. nov. 5. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!