Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van a gyerekeidnek otthon...

Van a gyerekeidnek otthon háziállata?

Figyelt kérdés
Hány éves gyerek mellett milyen háziállatotok van és mennyire vesz részt gyermeketek a gondozásában stb.
2011. okt. 21. 11:30
 1/8 anonim ***** válasza:

Halaink vannak, illetve egy macskánk. De megvoltak már a gyerekek előtt is, így nem az "övék", inkább családi.


Nem is vesznek részt a gondozásukban, simogatják, játszanak a macskával, nézik a halakat, ennyi. 6 évesek a nagyok, még nem merült fel igény egy "saját" kisállatra. Egyelőre nem is tartom őket alkalmasnak rá, azért meg nem veszek, hogy 2 hónap múlva megunják.

2011. okt. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az én lányom 3 éves van neki 1 palotapincsi de, még csak játszanak én, foglalkozok vele.

De van elég sok állat körülötte, van 1 gabonasiklónk, degu, patkányok, 2 cica. 2 kutya állat barátok vagyunk.

2011. okt. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
66%
2 bull terrierem van.16 hónapos a lányom,még csak simogatja őket:)
2011. okt. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
21 hónapos kislányomnak van egy kiskutyája és egy kiscicája. Ő csak nyúzza őket, mi foglalkozunk velük. De főleg a gyerek miatt lettek, tehát végül is az övéi.
2011. okt. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Kedves 2 bullterrieres! Mit szólnak az utcán, amikor sétáltatjátok őket? Nem akadnak ki?

:)))

Nekünk egy szálkás tacsink és egy cane corsónk van.

3 éves a gyerek, a gondozásában aktívan részt vesz (simogatás). Ja és a tacsinak ő adja a kutyakaját.

2011. okt. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A bull terrieres vagyok!


Dehogynem akadnak ki...sőt még szörnyülködnek is,hogy 2 ilyen "harcikutya" egy gyerek mellé.Pedig ha tudnák,hogy még két ilyen birka türelmű,nagy mamlasz nem hiszem,hogy van a világon :D! Ezek még a postásnak is örülnek!!!!!


[link]


[link]


Imádják egymást!!!

2011. okt. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekünk "kicsit" nagy kutyánk van,egy Német Dog :-)

Nem az övé,a családé.1 év van köztük,a kutya javára,a lányunk most 3 éves.

Ha kérem rá,segít,pl.cipeli a vizespalackot ha inni viszünk neki,szól ha fel kell szedni a kutya végtermékét a kertben,simogatja.Próbálja nyúzni,a kutya meg tűri:-)

2011. okt. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Hát nekünk kutyánk van és Anyával megosztjuk a feladatokat pl. etetést mondjuk játszani természetesen én többet játszok vele. Magyar vizsla a kutya és nagyon hűséges.
2012. szept. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!