Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tesz-Veszes és Vaterás anyukák...

Tesz-Veszes és Vaterás anyukák! Ti hogyan értékelnétek ezt az adás-vételt?

Figyelt kérdés

Vettem egy FP játékot a babámnak. A képek alapján szép állapotú, az eladó "Hibátlan, újszerű" kategóriában hirdette.

Ehhez képest, amikor megérkezett, szó szerint ragadt a kosztól! Undorító volt, szabályosan retkes volt! Jó darabig sikáltam, mire szép lett.

Adjak pozitív értékelést, de írjak az eladónak, vagy adjak semlegeset?


2011. nov. 7. 11:18
 1/8 anonim ***** válasza:
59%
Nem is értem a kérdést. Miért nem értékelet negatívra? Vagy olyan nincs?
2011. nov. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Pozitívra semmiképp sem értékelném, inkább semlegest adnék, és jelezném az eladónak, hogy máskor lehetőleg ne írja, hogy újszerű, ha közben tiszta mocsok.
2011. nov. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De van, csak igazából a termék jó állapotú, nem törött, vagy ilyesmi. Csak mocskos. Szóval baromira nem hibátlan és újszerű.
2011. nov. 7. 11:22
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Azért vmi megjegyzés rovatba beírnám, hogy legalább megemlíthette volna, hogy alapos tisztítás ráfér. Nekem nem lenne képem így tovább adni semmit, főleg nem pénzért!!!

Ne hagyd szó nélkül.

2011. nov. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne hagyd szó nélkül írj neki mailt hátha visszautal valamenyit a tisztításra, ha ellenséges, kompromisszumképtelen akkor meg én semlegest adnék a csillagoknál meg jelezném a problémát.
2011. nov. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én semlegessel értékelném és csillagokkal jelezném a termék minősége résznél hogy egyéb: borzasztóan koszosan, piszkosan érkezett.

Negatívat azért nem adnék, mert ha végülis tényleg ép, működik és meg is kaptad időben akkor konkrétan az adásvétel megtörtént és sikeresen lezajlott.

Nagyon sok adás vételt bonyolítottam már a babakocsitól kezdve a játék-ruha stb. de SOHA egyszer sem fordulhatott elő hogy ne tisztára mosva, letakarítva, mosva öblítve (ruha esetében) küldtem volna el valamit, visszafelé viszont én is jártam nem egyszer így mint te. Szóval megértelek. Én csak azt nem értem az ilyen embereknél, hogy ő vajon szeretne tök mocskos játékot kapni??

2011. nov. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én ezen a kategórián valóban az ÚJSZERŰ-t értem. Én is hirdettem így terméket, valójában az teljesen új volt, de mivel egyszer kipróbáltuk ezért írtam rá, hogy újszerű. Nos, az ő termékére a "kopott, bolyhos" lenne a legjellemzőbb. Nem adnék negatívot, de semlegeset biztos, és leírnám röviden, miért.
2011. nov. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Értékelés semleges, csillagoknál a legkisebb. Megjegyzésbe beírnám. Ennyi...sajnos rengeteg az igénytelen anyuka :( s nem csak játékok terén...
2011. nov. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!