Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hol a legolcsóbb a LEGO?

Hol a legolcsóbb a LEGO?

Figyelt kérdés
2011. nov. 8. 00:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Én innen indulnék el:


[link]


Amúgy nincs abszolút legolcsóbb. Van amelyik a Regióban a legolcsóbb, van amelyik ott a legdrágább...

2011. nov. 8. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez így van, van ami itt, van ami ott olcsóbb.

Pl. a Müllerben vettem múlt héten egy duplo csomagot 20% kedvezménnyel 3600 ft-ért, amit az árgép 7000 ft alatt sehol nem talált. Eredeti ára 4490 ft volt. Ugyanakkor volt pl a müllerben olyan duplo is, amiről eleve tudtam, hogy máshol egy ezressel olcsóbb, szóval érdemes több helyen is szétnézni.

A Müllerben egyébként azt hiszem november 9-ig 20% kedvezmény van minden játékra, szóval még érdemes lehet ott szétnézni ma-holnap!


A másik: nézz szét az extreme digital honlapján, mert ha most vásárolsz valamit, vagy hívatsz elő fényképet, akkor kapsz egy kupon kódot, amivel november közepétől 15% kedvezménnyel vásárolhatsz játékokat. Én így fogom megvenni a duplo készlet többi elemét.

Itt megtalálod a részleteket: [link]

2011. nov. 8. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!