Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Csajok! Segítségre lenne...

Csajok! Segítségre lenne szükségem! Lesz egy cysta műtétem Nyíregyházán. Mennyibe kerül egy ilyen műtét?

Figyelt kérdés
2009. máj. 8. 09:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát az sok mindentől függ! Van fogadott orvosod? Nekem a nőgyógyászom csinálta akihez már évek óta járok és én 30.000 Ft-ot adtam neki borítékba. Nem kérdeztem tőle semmit, csak én úgy döntöttem, hogy ennyit adok.

Egy 9 hós fiú anyukája(nyíregyházi)

2009. máj. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Van fogadott orvosom (dr.Losonczy János),akkor én is úgy adok neki.Az altató orvosnak adtál valamennyit,vagy neki nem kell?Te is szoptattál,amikor megműtöttek?Másnap hazaengedtek?Én szoptatom a 8 hós kislányomat,és ezért érdekelnének a részletek.
2009. máj. 8. 13:55
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez a műtét nekem 3 éve volt, tehát még nem baba.

Én az altatósnak nem adtam, mert azt nem én választottam, hanem az volt aki éppen aznap dolgozott.

De ha jól emlékszem egy éjszaka bennt voltam és másnap mentem haza.

Sajna szopi ügyben nem tudok segíteni, de ha fizetős szobába mész, mert bennt kell aludni egy éjszakát akkor oda be tud menni hozzád a család és vihetik a lányod és szoptathatod, vagy fejjél addig.

2009. máj. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!