Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen márkájú pelenkát adsz...

Milyen márkájú pelenkát adsz a babára/kisgyerekre? Ragaszkodsz bizonyos márkára, vagy változó? Mi alapján döntesz?

Figyelt kérdés
2011. nov. 8. 22:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Én csak Pamperst használtam. Ez a legismertebb márka, ezt vettem elsőnek és maradtam ennél.

Nekem bevált, nem volt gondom vele. Nem próbálkoztam, kísérletezgettem, mert semmi értelmét nem láttam.

2011. nov. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
nálunk is pampers,próbáltunk már mást is,de igazából már mi sem kísérletezünk,dm kuponnal,nagy dobozzal ugyanannyiba kerül,mint a noname pelenkák.
2011. nov. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Libero felvaltva a Babylove-val. Mindketto nagyon kenyelmes, van mindegyikbol itthon. Csak is a kenyelem a szempont. Pamperstol kiuteses lett. Fixies jott be meg nagyon, de itthon nem nagyon lehet kapni sajnos. A Huggiest is hasznaltam eleinte, de nekem tul durva volt az anyaga.
2011. nov. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Születése óta pampers Sleep & Play-t használtunk, egészen 2,5 évig, amikor is szobatiszta lett. Nekünk nagyon bevált. Libero túl vastag volt ,a Hugghies pedig szorította a combját (ezekből pár minta példányunk volt csak).
2011. nov. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 krisztivan ***** válasza:
Mi dm-est használunk mert a pampersből kellene 1 számmal nagyobb.A fiam igen combos és az szorítja.És az ára is kedvezőbb.
2011. nov. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Az elso gyereknel nagyon sokaig huggiest hasznaltam, mert az elso honapban probaltam 3-4 fajtat es a huggiesen kivul mindegyikbol folyt ki a pisi valamilyen formaban, vagy epp a fiam combjat szoritottak. Vastag combu baba volt.

Kb egy eves koraban probaltam ki a pamperst ujra, akkor mar jo volt, mar idomult a fiamra. Utana kb csak annal maradtam.

De nalunk egy ev kulonbseggel megszuletett a kisteso is. Neki jol allt a pampers is, mert vekonyabb labu volt.

Viszont igy, hogy 2 gyereket kellett pelenkazni mar allandoan lestem a pampers akciokat, egyszerre 2-3 havi pelenkat vettem meg, mert nem alltunk rosszul anyagilag, de ugy voltam vele, hogyha nem muszaj, akkor nem adok ki tobbet pelenkaert mint ami szukseges.

Egyszer elszamoltam magam, surgosen kellett pelus es berohantam a tesco-ba, epp arufeltoltes volt, nagyon siettem, egy zold tesco-st vettem el. Nagyon jo volt, igy utana mar batrabb lettem.

Most mar csak egy pelenkas van, de ott tartok, hogy kb 5-6 fajta pelenkat fel tudok sorolni, amit batran veszek meg, ha eppen akcios, mert mar probaltuk es 100%-ig megfelelnek.

(Huggies, Pampers, zold tesco, babylove, dada).

Amit probaltam es nem jott be: bella happy (mindket gyerek feneke piros pottyos lett ettol ket probalkozaskor is), libero (tul merevnek talaltam az anyagat, a gumirozast), toujours lidl-ben kaphato pelus (gyengebb minosegnek tunt, konnyen szakadt).

2011. nov. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Pampers kezdettől. Ajándékba kaptunk 1 doboz Liberót, nem szerettem, mert nagyon "pufi" volt üres állapotában is.

A barátnőm kísérletezgetett vagy 10 fajtával, végül visszatért a Pampershez, megfogadtatta velem, hogy én ne csináljam ezt, mert szívás lesz (elég sok fajtából kifolyt a tartalom).


Szóval amíg elégedett vagyok, nem próbálok mást. Ha viszont bármilyen szempontból nem teljesen jó, akkor lehet, hogy váltok én is.

2011. nov. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Én ragaszkodom bizonyos márkához.Kb. másfél éves koráig Huggies-t adtam rá,aztán Pampersre váltottam Én is azért váltottam,mert szererintem is kemény,durva lett(a Huggies).Most megint az van rajta(már csak éjszakára kell neki pelus),és most megint olyan jó tapintású,mint korábban.Szóval én 2 félét váltogatok:Pampers és Huggies.
2011. nov. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Csak Liberot veszek. Ez vált be.

Az elején próbáltuk a Huggiest, nem volt jó.

Pamperst akkor vettem, mikor a 3-as Libero már kicsi volt, de a 4-es még nagy. Jól meg is jártuk vele, a lányomnak kipattogott tőle a feneke. :(

Úgyhogy nálunk a Libero a nyerő!

2011. nov. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Én is úgy vagyok, mint az első válaszolók. A Pamperst vettük elsőnek, be is vált, innentől kezdve feleslegesnek tartottam a kísérletezgetést.

A barátnőm babája viszont kipattogott a Pamperstől. Így ők kísérletezgettek, sok félét próbáltak, de most a Tescosat használják. Nekik nagyon bejött.

2011. nov. 9. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!