Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Pelus, vagy bugyi elmenetelkor...

Pelus, vagy bugyi elmenetelkor a leszokóban lévő kisgyerekre?

Figyelt kérdés
3-4 hete próbáljuk elérni, hogy szobatiszta legyen. Itthon már tökéletesen működik, de ha elmegynk pl. vásárolni nem merem elvinni bugyiba. A múltkor a turiból rohantunk ki pánikszerűen, de egy Tescoból nem tehetem meg. Ti hogy oldjátok meg? Elég sűrűn kell pisilnie sajnos.
2011. júl. 31. 00:06
 1/7 anonim ***** válasza:
én úgy csináltam,hogy amikor oda értünk a tescóba elmentünk pisilni,igy azt a másfél 2 órát simán kibírta,bár nem kellett neki,de azért ment egy kicsi, baleset nélkül voltunk,pedig 30 km vagyunk az üzlettől oda vissza 2 óra+ a bevásárlás.nagyon ügyi volt.
2011. júl. 31. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem kell pánikszerűen menekülni.

Indulás előtt már ne igyon olyan sokat, szoktasd hozzá, hogy indulás előtt mindig pisiljen. Ha láttok valahol vécét, menjetek be, tescoban is van vécé.

Legrosszabb esetben, ha hirtelen pisilnie kell, addig húzz rá egy bugyipelenkát.

De nyugodtan indulj el vele bugyiban, vécé mindenhol van, pisilni az utcán is lehet.

2011. júl. 31. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én nagyon elrontottam,ezért írok neked,hoyg ne ess bele ebbe a hibába.

Kislányom gyönyörűen leszoktott a pleusról,itthon is máshol is, csak én nem bíztam benn eléggé,mert volt egy-két baleset. De tényleg ritkán.


Ezért, az lett a taktikám,hoyg ha elmegyünk valahova,akkor pelust adtam rá, de mondtam hoyg az csak biztonságból van és szóljon ha pisilni kell.


De ő rájött,hoyg egyszerűbb bele engedni.


Így most gyakorlatilag újra bepisil folyton hiába nem adunk rá már pelust,mert eyszerűbb neki elengedni.


Én rontottam el, és nagyon nagyon sajnálom. :-((

2011. júl. 31. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én mindig bedobtam a táskámba egy pót-gatyót meg nadrágot,így nem aggódtam :) Amikor itthon működött,már útra sem kapott,hiszen ezt is meg kell tanulnia,de ugyanúgy szólt is bárhol.Előtte pisiljetek,mást nem tehetsz,és csere bugyi.Hamar rá jönnek erre a részére is,ne aggódj.(de a Tescóba is van mellékhelység,ha tele a kosár kérd a biztonsági őrt addig felügyelje míg kimentek)
2011. júl. 31. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
váltásruha; ezen kívül minden pisilésra alkalmas helyen, meg persze már indulás előtt is meg kell pisiltetni, vagy megkérdezni legalábbis
2011. júl. 31. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ma az utcán, a járda szélén pisiltünk, ahol a kutyusok szoktak - mondta a lányom. Csak eddig én nem láttam rohanó anyukákat, akik wc után kajtattak, na meg utcán guggoló kisgyerekeket sem. Kissé furcsa még nekem is ez a helyzet. :)
2011. júl. 31. 21:55
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia. Fontos, hogy legyen nálad váltóruha.

Én bárhol megpisiltetem az utcán is, ahol legalább egy fa vagy fű van. Sőt egyszer még meg is viccelt a drága, mert pisiből kaki lett. :) Szerencsére csak a Duna parton voltunk és utána, mint a normálisabb kutyatulajok zacsival összeszedtem és kidobtam egy kukába. Az autósülésbe eleinte vízhatlan gumilepedőt ( sima auchanos )hajtogattam, de soha nem pisilt be a kocsiban.

2011. aug. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!