Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kinél mennyibe kerül egy két...

Kinél mennyibe kerül egy két éves és egy újszülött havi szinten?

Figyelt kérdés
A gyes és a két családi pótlék az elég csak kettőjükre?
2011. nov. 9. 10:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Nálunk nem:(
2011. nov. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Bőven. Én a gyes-t nem tudom majd rájuk költeni, mert valamiből élni is kell, csak a férjem fizujából nem jönnénk ki.

Pelust veszek nekik havi szintem, mert még a nagyobb is pelusos, ez kb 6000 ft/gyerek/hó, bár a kicsire még olcsóbb. Fürdetőt veszek néha, meg popsitörlőt, utóbbit igazából alig használok, csak nagydologkor.

Van egy tubus neogranormonom, egy babé samponom, termékminta sudocremem, ennyi.

A kicsi örökli a ruhákat, a nagyobbnak is főleg turiból veszek. Később majd kell venni a picinek is, mert ő kislány, a nagyobbik meg fiú, de pl. a cipőket tuti elrakom neki, és már most igyekszek a nagyobbnak unisex cuccokat venni, pl. most piros-kék bakancsot kap.

2011. nov. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ja, játék van dögivel, kapnak is néha a látogatóktól, a kicsi örökli ezeket is (csörgők, babajátékok), a többit meg vateráról, börzékről, bolhapiacról szerzem be fillérekért.

A kicsit szoptatom (a nagyot anno nem tudtam egyéb okok miatt), a nagy ugyanazt eszi, amit mi + egy adag tejtermék pluszban (joghurtok, kefir, néha egy-egy túrókrém).

2011. nov. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen szinten. Nagyon alap szinten elég. Ha már többet akarnál adni valamivel, akkor nem biztos!
2011. nov. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ruhája lenne bőven.Szóval az alap dolgok elsősorban pelenka,törlőkendő krémek akkor a tejtermékek és gyümölcsök a nagyobbnak majd ugye a kicsinek is.
2011. nov. 9. 14:47
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha ruha van, akkor tuti elég :) Ez ne gátoljon a gyermekvállalásban :D
2011. nov. 10. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!