Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Apukák! 3 hónapos a babánk és...

Apukák! 3 hónapos a babánk és én még néha úgy érzem, mintha csak egy "kis vendég" lenne nálunk? Miért nem alakult még ki az apai érzés?

Figyelt kérdés
Van egy gyönyörű kisbabánk, nem tudok vele betelni. Imádom,büszke vagyok rá, mutogatom a fényképeket, mesélek róla.Mégis mikor látom a párom kezében vagy sétálok vele, csak nézem, hogy ez a dolog tőlem mintha olyan idegen lenne? Miért és mikortól érzem az igazi aggódást,féltést?
2011. nov. 9. 21:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem az egyik ismerősöm azt mondta, hogy ő az idősebb gyerekét azonnal meg tudta szeretni, a második meg, őt idézve, megszerettette magát, kb. olyan 4-5 éves korára.
2011. nov. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem olyan egy éves korában. Miért? Akkor már nagyon kommunikatívak, járnak-kelnek, cukik, nemcsak fekszenek, majd amikor puszit ad, átölel, hozzád beszél......:)))))

Örülj, hogy nincs min aggódni-egészséges a babátok.

2011. nov. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az én férjem is ezeket mondta, azt, hogy nem tud mit kezdeni vele, kb. 1 éves korától viszont láthatóan változott a helyzet.
2011. nov. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem leghamarabb 1-2 hónap mulva,amikor már olyan szépen fog rád mosolyogni,legkésőbb 1-1,5 éves korára:-)
2011. nov. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, hogy anyaként belepofátlankodok, de a férjem is ezt érezte.

Olyan 5-7 hónapos korában, fokozatosan alakult ki benne az "apa vagyok!!" érzés, amikor már tudott vele játszani, pl. földhöz csapni a játékokat. Ma már 1 órát is elpörgeti neki a búgócsigát, és minden este áll a kiságy fölött, és nézi, milyen szép fiúcskát csinált. :)

2011. nov. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem leghamarabb 1-2 hónap mulva,amikor már olyan szépen fog rád mosolyogni,legkésőbb 1-1,5 éves korára:-)
2011. nov. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!