Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egy gyerek tényleg ennyire...

Egy gyerek tényleg ennyire meg tud változtatni egy férfit?

Figyelt kérdés

A férjem katona, elég szigorú és "hideg" ember volt, a terhességem alatt állandóan mondogatta ,hogy ő nem fogja babusgatni a gyereket stb.


A kislányom most 4 éves, és a férjem együtt babázik és együtt játszik a kislányunkkal a plüss állatokkal.

Sokszor úgy sétálunk ,hogy a kislányunk a nyakában ül.


2011. nov. 10. 15:47
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Nekem az apám lett ilyen a kisfiammal. Sokáig nem tudott mit kezdeni a tudattal, hogy unokája lesz, aztán megszületett a fiam. Az első pár hónapban próbált elhatárolódni a dologtól,de onnantól, hogy a fiam reagálni kezdett a külvilágra,mosolygott, nevetett stb, valami megváltozott nagyon.

Most másfél éves, ő a nagypapa szeme fénye, apám szó szerint olvadozik tőle. A férjemmel a második gyerekünket várjuk, ha vizsgálatra megyek, apám kezét-lábát töri, hogy ő vigyázhasson az unokájára. Imádják egymást.


Egyébként még mindig nem szoktam meg, egészen máshogy emlékszem rá gyerekkoromból, szigorú, tekintélyelvű valaki volt.

2011. nov. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

mondják, egy gyermek születésekor három születés van:

gyermek- anya - apa születik

2011. nov. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Párom is katona, bár ő soha nem volt hideg ember. A kislánya mellett meg még annál is lágyabb szívű lett, mint volt.

Nagyjából el van tőle olvadva. Imádom nézni őket, együtt olyan de olyan szépek és boldogok.


S igen, egy kisbaba sok mindenre képes, főleg ha a férfi belső értékei jók és normálisak, és egyeseknél csak egy új élet világra jöttével tőrnek felszínre.

2011. nov. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Orulj neki kerdezo, hogy ilyen jol sult el a dolog. Sajnos itt nap mint nap olvasni olyan kerdesekrol ahol az apa a negativ iranyba valtozott meg sot meg is futamodott. :(

Az en ferjem nem igen tudott mit kezdeni a kisfiammal amikor meg csecsemo volt. Persze nem volt gond vele es szivesen vigyazott ra ha valami dolgom akadt de latszott rajta, hogy jobban szereti ha en is ott vagyok. :) Amiota egyut tudja nezi a forma 1-et a fiaval, eljarnak hetvegente auto versenyekre, ketten mossak le az autot vagy szerelnek, autos jatekokat raknak osszes (duplo) stb. azota alig jutok a fiamhoz. Most pl a repterhez mentek repuloket nezni. Sajnos en unom az ilyen dolgokat ugyhogy marad a hazimunka vagy neha elszokom moziba. :)) Na persze azert kozos programjaink is vannak mert el tudom oket csabitani egy-egy pizzara vagy fagyira.

2011. nov. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Örülj neki!!! :)

Az én férjem meg egy pszichopata,lett mióta megvan a lányunk :(((

Nem bírja elviselni a saját 16 hónapos gyerekét.Egyszerűen borzalom!!!!!!Épp most keresem a lehetőséget,hogy hova tudnánk menni a lányommal...

2011. nov. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Szerintem viszont jó volt a kérdés, érdekes és elgondolkodtató. Biztos nagyon szomorú lennék terhesen, ha ezt mondaná a gyerekem apja. Dicsekedj nyugodtan, én szívesen olvastam.
2011. nov. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!