Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan kezdtétek el a tápszert...

Hogyan kezdtétek el a tápszert bevezetni anyatejes babánál, ha szükség volt rá a mennyiség miatt?

Figyelt kérdés
Lassan sajna muszáj lesz, de kiköpi...
2009. máj. 9. 20:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
nálunk mondjuk az elején nem volt gond vele szerencsére. anyatejet próbáltál üvegből adni neki? mert lehet, hogy az üveggel vagy épp a cumisüveg fajtájával van a gondja. van akik 4-5t is kipróbálnak, mire egyet elfogad a baba. Mennyi idős amúgy?
2009. máj. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
kapott már sokszor cumisüvegből, nekünk a Tommee Tippee jött be, azzal észre sem veszi, hogy nem cicin van. Most 6 hós. Már kap más kaját is, de hát este ennek kéne maradjon, nem akarok este pépezni.
2009. máj. 10. 06:23
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én úgy próbáltam,hogy esténként az egész napi lefejt tejhez hozzáadtam mondjuk először 20ml-t,aztán mindig emeltem az adagot addig,amig már az egész adag tápszer lett.Sok sikert!

2009. máj. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekünk nem volt gond,viszont a tejem egyik naprol a másikra csökkent ugy h tápszer kellett.Igy köv. kajánál azt kapta,szerencsére mindenevő gyerekem van.
2009. máj. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!