Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Ti mikor kezdtétek a...

Anyukák! Ti mikor kezdtétek a tejet bevezetni a babátoknál?

Figyelt kérdés
És milyen tejet?vagy tettetek bele kakaót is?
2011. máj. 11. 10:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Házi forralt tejet kap 13 hónapos korától. Eleinte pici vaníliás cukrot tettem bele, mert a tápszert is már csak így volt hajlandó meginni. Azóta pedig kakaót, Maci kávét, vagy vaníliás tejet felváltva kap.
2011. máj. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

En az 1 eves szulinapja utan kezdtem bevezetni. Eloszor osszekevertem neki a szokasos tapszerevel, hogy ne legyen nagyon drasztikus a valtozas:

12 honaposan csinaltam 150ml tapszert es ehez onottem 150ml tehentejet.

13 honapos kora utan 100ml tapszert kapott es hozza onottem 200ml tehentejet

14 honaposan csak 50ml tapszert keszitettem es hozza ontottem 250ml tehentejet

Most 15 honapos es pont elfogyott a tapszer es most mar par napja csak siman tehentejet iszik.

Tegnap probaltam a kakaot de kibukta. Nem szereti. Igy marad a sima tehentej. En rendes bolti tejet adok neki 4%-osat ugyhogy jo zsiros, kaloria dus. Nem forralom.

2011. máj. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kislányom 15 hónapos, 1 hete adok neki bolti, 3,8 % tejet, nem forralom, felesbe megy neki a tejitalával.
2011. máj. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
13 hónapos korától, 2,8-as bolt tejet, reggel és este. és nem édesítettem semmivel, szerettem volna, ha simán issza, hál istennek, így is lett.
2011. máj. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
13 hónapos korától
2011. máj. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!