Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van itt pszichológus? Idegesít...

Van itt pszichológus? Idegesít a gyermekem sírása:- ( Egyzserűen nem tudok mit tenni ellene, már 8 hónapja az őrületbe kerget.

Figyelt kérdés
Mit tudok ez ellen tenni? Ez biztos, hogy nem normális dolog, hisz én vagyok az anyja, mégis majd megőrülök amikor rázendít szegény gyerek.
2011. nov. 16. 19:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Üdv a klubban. Ez természetes. Azért van, hogy minnél gyorsabban megpróbáld megvígasztalni. az lenne a baj ha nem idegesítene :)
2011. nov. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez igaz, mindig rám szólnak, hogy miért ugrok rögtön, hát ezért, mert idegesít ha sír. Inkább nem hagyom.
2011. nov. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Na...most viccelsz??

Ez komoly? Mindenki mást is idegesít? Én félre vagyok informálva. Az anyósom szerint ez rettenetes, hogy engem idegesít a gyereksírás. Őt sosem idegesítette. A tanácsadáson lévő anyukákat sem idegesíti...csak ENGEM. Persze lehet, hogy egyik sem mond igazat, és én vagyok a hülye f@sz, hogy be merem vallani. De ha egyszer tééényleg nagyon idegesít:-(((

2011. nov. 16. 19:12
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, sok szuper anyuka van, ne foglalkozz velük. Néha olyanokat találnak ki, hogy elájulok, pl. 10 hetesen a babája azt mondta, hogy anya. Na az ilyen anyuka soha be nem vallaná. Persze, hogy idegesít, ez normális, ő is azért sír, mert ezzel jelez, hogy tegyél valamit.
2011. nov. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
86%
Az én kisebbik lányom olyan frekvencián tud üvölteni, hogy konkrétan mintha az agyam akarnák kitépni. Mikor kisebb volt, volt hogy legszívesebben babakocsistól kivágtam volna a teraszról, mikor már halál álmos volt, és fél órája próbáltam altatni, de nem aludt. Ilyenkor rázártam az ajtót, és 5 percre otthagytam hogy lenyugodjak. Amúgy ez olyan ambivalens érzés, mert egyik pillanatban sajnálom, a másikban meg rettentően idegesít.
2011. nov. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a megnyugtató hozzászólásokat:-) Most viszont mennem kell fürdetni, mert üvölt, és az agyam a dobhártyámmal karöltve fog kiszakadni :-))
2011. nov. 16. 19:18
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Vicces bennem pont 1 órája fogalmazódott meg, hogy vagy én ugrok ki az ablakon, vagy kidobom mind a kettőt, ha tovább üvöltenek és hisztiznek. De inkább azt választottam, hogy kinyitok egy üveg vörösbort, és kiöntök magamnak 1dl. Megittam, kimentem a teraszra és üvöltöttem egy nagyot. Majd 3 nagy levegő, és mintha mi sem történt volna visszamentem a lakásba :) Szerintem nincs olyan anya, aki ne borulna ki időről időre. Max vannak időszakok, amikor megőrülsz a sírástól, és van amikor kikapcsol az agyad, és konkrétan nem hallod meg. Tőlem is volt, hogy kérdezték, hogy nem idegesít, hogy sírnak, akkor konkrétan nem, mert már fel sem fogtam mi zajlik körülöttem, annyira fáradt voltam a kialvatlanságtól. Mivel nem volt kedvem beszélgetni senkivel, sem magyarázkodni, így azt válaszoltam, hogy nem.. Üdv a klubban! Kitartás!!!!
2011. nov. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Épp tegnap este sikerült a férjemmel egyszerre kiborulnunk ezen a témán. :)

A gyerek valami olyan frekvencián üvöltött, ami emberi fül számára tuti káros. :D

Nem vagy egyedül, hidd el. Néha a falnak tudnék szaladni, amikor sír. Ilyenkor villámgyorsan jár az agyam, hogy mi lehet a gond éppen, hogyan tudnám minél előbb elhárítani.

2011. nov. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
84%

13 hónapos a kisfiam néha már csak azért is rá tudnék ordibálni, mert megállás nélkül nyafog, nyöszörög, semmi nem jó neki, az ölembe veszem, de elhagyja magát, le akar menni,de az sem jó...ááá...nem is kell, hogy konkrétan ordítson, sokszor én már totál ideg vagyok.Lehet hogy ez gáz, nem tudom...de azt én sem szoktam megvárni, hogy ordítson...nem bírom:)Azért persze sokszor sír, és néha én is úgy érzem, hogy pszichológusra van szükségem, mert pl húgom mondja, hogy "jaj szegény, de édes" mikor rázendít valamiért, én meg legszívesebben "bevágnám" a kiságyba, hogy oké, vagy abbahagyod a hisztit, vagy nem érdekelsz...

Lehet ez nagyon durván hangzik, de te kérdezted:))

2011. nov. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Na engem megint jól lepontozott egy szuperanyu. Jelzem nem dobtam ki a teraszról. Sok a hul@e.
2011. nov. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!