Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van olyan pszichológus terhess...

Van olyan pszichológus terhességgel foglalkozik?

Figyelt kérdés

Van egy kislányom és amióta megszületett mindig beképzelem magamnak, hogy terhes vagyok.

Védekezünk stb.

Nem tudom, hogy ennyire vagyom egy újabb terhességre és babára vagy ennyire rettegek a szüléstől.

Már azt is beképzelem, hogy mozog a baba a hasamban, de mindig negativat tesztelek és kezdek begolyózni :S


2010. nov. 25. 22:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem bármelyik "sima" pszichológussal beszélhetsz.Nem hallottam még olyat, hogy terhesekre szakosodott volna valaki.(Persze ettől még lehet)
2010. nov. 26. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha budapesti vagy, tudok ajánlani egyet, nagyon jó szakember. De ő fizetős. Békési Beátának hívják, és kismamákkal és kisgyerekes anyukákkal foglalkozik. Az Aktívszülés honlapján megtalálod a telefonszámát.
2010. nov. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

de jó :) köszi

nem lakom messze kocsival 30 perc :)

2010. nov. 26. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!