Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan lehet az abortuszt...

Hogyan lehet az abortuszt feldolgozni? Talán pszichológus segíthet? És ez miatt nem sikerül most vajon a baba?

Figyelt kérdés
2éve volt abortuszom és most a párommal 8hónapja próbálkozunk sajnos sikertelenül. Az életem pokol baba nélkül és nem tudom feldogozni,hogy az előzőt nem tarthattam meg.
2008. szept. 8. 12:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet,hogy stressz közrejátszik,de nem biztos,hogy csak ennyiről van szó.Szerintem először nőgyógyászhoz kellene fordulnod,hátha megnyugtat.Ha ő is azt tanácsolja,menj el pszichológushoz.Sok szerencsét!
2008. szept. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem nagyon jó ötlet elmenni pszichológushoz, inkább, mint mindenkinek az okoskodását hallgatni. Lehet, hogy később még nagyobb szükséged lesz rá! Mivel még "csak" 8 hónapja próbálkoztok és általában 1 évet "szokás" várni, még nőgyógyászhoz fordul az ember, mert nem sikerül a babát összehozni, addig talán keress fel egy pszichológust és 4 hónapot adj még magadnak. Biztosan felold benned sok gátlást, megválaszolsz majd magadnak egy csomó kérdést, annyi idő alatt biztosan látod majd, hogy van értelme, eredménye az egésznek. Nekem van egy barátnőm, akinél nem jön össze a baba, négy vetélésen van túl, látom, min ment keresztül. Ezért állítom biztosan, hogy jó megoldás pszichológust felkeresni.

2008. szept. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
És persze nagyon szurkolok, hogy sikerüljön! Ugye majd írsz, hogy döntöttél?
2008. szept. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha van a közeledben felkereshetsz egy kineziológust,a neten utána is nézhetsz.
2008. szept. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!