Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Aki Mirenát használ, megosztan...

Aki Mirenát használ, megosztaná tapasztalatait?

Figyelt kérdés
Erősen gondolkozom rajta, de tartok az ismeretlentől... Kíváncsi vagyok, milyen volt a felhelyezés, okozott-e bármi gondot az első időkben vagy később, stb, minden érdekel.
2011. nov. 16. 21:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem Mirénám van és szerencsére nincs vele semmi gondom.Felhelyezés kicsit kellemetlen volt,főleg,hogy nekem szülés után 6 héttel rakta fel az orvosom,de ki lehetett bírni.:)Lehetnek kisebb vérzések felhelyezés után 6 hónapig,de az teljesen normális.Én egyszer véreztem egy picit kb.1 hónappal azután,hogy felrakta a doki,de azóta semmi,pedig már 2 hónapja nem is szoptatok.Bármikor ki lehet vetetni ha babát szeretnél,de 4-5 évig fent lehet simán.Úgy,hogy nekem bevállt eddig,nem okozott problémát.Igaz nem olcsó dolog,nekem 350 euróba került,de megérte,csak ajánlani tudom.De bővebben olvashatsz róla a neten,ez csak az én tapasztalatom,én pl.olvastam,hogy van akinek meg nem jött be.Ha úgy döntesz,hogy rakatsz fel akkor írj,hogy neked milyen volt,hogy viselted.:)
2011. nov. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2011. nov. 23. 20:49
 3/3 anonim ***** válasza:
Szívesen!:)
2011. nov. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!