Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8. hétben járok. Tavaly a 7....

8. hétben járok. Tavaly a 7. hétben elvetéltem. Most is szedek utrogestant, és már láttam a kicsi szivét! Ha időközben mégis elmenne a baba, azt észre veszem? Van vérzésen kivül más tünet?

Figyelt kérdés
2010. jún. 27. 22:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi baj nem lesz semmi baj és ne is gondolj arra,hogy baj lesz,mert még bevonzod nekem!!!Pozitív gondolatok, csak arra gondolj,hogy ott marad veled:)A kérdésre válaszolva csak a vérzés lenne, de nem lesz !!!
2010. jún. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az alhasi görcsök és a vérzés a legfőbb tünet.De sajnos van ugynevezett felszívódás is amikor a baba nem fejlődik tovább valami oknál fogva és elkezd "felszívódni".

Bocs nem akarlak ijesztgetni.Bízz benne hogy minden rendben lesz és ne stresszelj rajta mert az árt a legjobban.Drukkolok Neked.

2010. jún. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát nekem volt ilyen is meg olyan is. Sajnos nem mindig lehet észrevenni. Én csak akkor tudtam meg, mikor mentem UH-ra.
2010. jún. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A 8 hetes magzat már nem fog felszívódni, vérzés és görcsök jelentkezhetnek, de nem fog!!!!!!!!!!


A barátnőm is 7 hetesen vesztette el az első babájat, utána volt két teljesen problémamentes terhessége és most van 2 gyönyörűséges kisfia!!!!!


Nyugi, ne gondolj ilyenekre, mert az tényleg bevonzza a bajt. Arra gondolj, hogy minden rendben,a baba ott a pocakodban és minden nap erősebb és erősebb.


Minden jót Nektek!

egy 10 hetes kismama és egy 2 éves kislány anyukája

2010. jún. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a segítséget!

Próbálok nem gondolni rá, de azért mindig bennem van a félsz!!

2010. jún. 29. 07:18
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem szertnék vitázni de fel tud szivódni,barátnőmnek 8 hetes uh-on minden oké volt aztán a 12-en azt látták,hogy már csak "nyomokban" van baba,műtéti úton fejezték be.

Bocs kérdező ez nem neked szólt,ez egy ritka eset,veled tuti minden rendben lesz.

2010. jún. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!