Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tesó kérdés. Mindig azon...

Tesó kérdés. Mindig azon kattogok hogy megint nehezen fog összejönni, és ez olyan rossz. Ugye van ellenpélda is?

Figyelt kérdés

13 hónapos kisfiam.Eredetileg el akartunk kezdeni próbálkozni 11-12 hónapos kora körül,de sajna az anyagiak közbeszóltak...még várunk.Csak most olyan rossz,mert nem szerettem volna nagy korkülönbséget,meg amúgy is olyan jó lenne megint pocakosnak lenni.Kisfiamra 1,5 évet vártunk.Most azon gondolkozok mi lesz?Várunk még, aztán megint sokáig kell majd próbálkozni??:(

Van olyan akinek az első pici nehezen jött össze a következő meg gyorsan?


2011. nov. 22. 16:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyik ismerősömnek 5. inszem sikerült. Utána mégis 2 év korkülönbség lett, 2. baba simán magától összejött.

Másik ismerősömnek 10 év után lett örökbefogadott babája, rá egy évre terhes lett magától csak úgy, szintén kb 2 év korkülönbség.

2011. nov. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Az első 8 hónap alatt jött össze (tudom, ez nem olyan nagyon sok idő), a második meg elsőre.

Szóval, ne "kattogj". :)

2011. nov. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nálunk az első baba 7 hónap alatt jött össze, a másodikkal 9. hónapja próbálkozunk, de még semmi. Mindenesetre azt soha ne felejtsd el, hogy mi legalább már tudjuk, hogy nem lehetetlen teherbe esnünk! Neked is van már egy gyönyörű kisfiad, biztosan tudod, hogy nem vagy meddő. Ez óriási előny az első babáért küzdőkkel szemben. Csak türelem! :-)
2011. nov. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

szia!

Ezt sajnos nem lehet előre tudni! Hány éves vagy? mert ha már 35 körül jársz, akkor szerintem kezdjetek el próbálkozni, aztán majd ahogy alakul a dolog! Nehogy az legyen, h vártok még 1-2 évet, aztán rá megint sok időre jön össze a baba! Ha fiatalok vagytok, akkor meg nem kell sietni!

2011. nov. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Az elsőre sem vártunk sokat, de a második elsőre összejött (hátrahajló méhhel). Egy ismerősöm 7 évig próbálkozott az elsővel, a második nem volt betervezve...

Az uncsitesóm 3. gyereke gumival fogant... bármi megtörténhet.

Egy jótanács: rajzolj le egy pozitív terhességi tesztet és dugd el a szekrényed legaljára. Lehet, hogy hülyeségnek hangzik, de nekem bejött! Szoritok! :)

2011. nov. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mintha csak én írtam volna a kérdést. :)

Szintén 1,5 évet vártunk a Csodára. Csak ő már 20 hónapos. Már én is kattogok...

De igaza van valamelyik h.szólónak, hogy örüljünk (egyelőre), hogy ez az egy is sikerült. :-)

2011. nov. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat:)igen,örülök a kisfiunknak, és reménykedem hogy mikor jöhet majd a tesó,akkor jönni fog egyből:)

nem vagyunk idősek, 27 évesek vagyunk, szóval még belefér, csak tudjátok milyen, mikor elképzeli az ember hogy lesz, aztán úgy néz ki, hogy nem akar összejönni...

a pozi teszt a szekrény mélyén jó ötlet, lehet kipróbálom:))

2011. nov. 23. 10:21
 8/9 anonim ***** válasza:
A korhoz csak annyit fűznék hozzá, hogy az sem számít igazán, mert az első gyereknél (akire 8 hőnapot vártunk) 31 éves voltam, a másodiknál (aki elsőre összejött) pedig 35. A 27 éved meg aztán tényleg nem sok. :)
2011. nov. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
szerintem ebben semmilyen törvényszerűség nincsen. Nekem is a rosszmájúak mondták, hogy ja, tesót akarunk, ilyenkor nem szokott összejönni, ha nagyon akarjuk. Hát összejött azonnal, hamarabb, mint az első. Ezt senki sem fogja tudni megjósolni neked.
2011. nov. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!