Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti hogyan oldjátok meg a...

Ti hogyan oldjátok meg a szexet gyerkőc mellett?

Figyelt kérdés
5 hónapos a kislányunk, és annyira hülyén érzem magam, mert sokan több gyerkőc mellett is megoldják tudom, emiatt lehet bután hangzik a kérdés, de a lényeg, hogy egyszerűen nem jutunk el odáig, hogy együtt legyünk a párommal, mire elalszik a babó csak beesünk az ágyba... pedig nem rossz alvó baba, csak este 11-nél előbb neki nincs este, sőt most már ennél tovább is fent van - nem sír, csak ilyenkor minden érdekli, beszélget... szóval mire elalszik , s mi is ágyba kerülünk majd éjfél. Ráadásul én éjjel kelek lefejni a tejcit egyszer , emellett fel is sír többször, szóval egyszerűen nem marad idő... eddig még nem is zavart annyira, de most már engem is kezd frusztrálni, hogy szinte nincs házas életünk...
2011. nov. 24. 13:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

hát igen,igy elég nehéz a házasélet.

hogy zajlik egy napotok alvásilag?mikor alszik délután?

2011. nov. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nagyom kevés az alvás igénye születése óta, most 20-30 percet alszik 3szor 1 nap , tehát az sincs, hogy nappal piheni ki magát...vagy hogy esetleg amíg délután alszik apával összebújunk...
2011. nov. 24. 14:26
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
reggel meddig alszik a baba és ti? akkor nincs időtök egymásra? egyébként nekünk egy és háromévesek és legkésőbb negyed 10-re alszanak, mégis a heti egynek már nagyon örülünk. egyszerűen fáradtak, kimerültek vagyunk pedig a kicsi végig alussza az éjszakát, de férjem napi 10-12 órát dolgozik fizikai munka, hidegben ha úgy adódik (kőműves) én meg a gyerekektől fáradok el.
2011. nov. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 2 gyerekem van, de legkésőbb 9-re már mindkettő alszik. Így nekünk is marad időnk egymásra.

Próbáljátok a babát korábban lefektetni, mert szerintem ez egy 5 hónapos picinek sem jó, hogy 11-kor fekszik le.

2011. nov. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Próbálnánk korábban lefektetni hidd el, csak nem tudjuk hogyan??? Félnyolc - nyolc óra körül fürdés, utána szopizás, büfizés... hiába készülünk el mindennel legkésőbb fél tízre, egyszerűen nem álmos.

2011. nov. 24. 14:50
 6/12 anonim ***** válasza:
Biztosan eléggé elfárad napközben? Ami neked fárasztó, neki nem annyira. Találj ki neki olyan programot, ami sok izgalommal, sok futással, sok mozgással jár, és nem kell altatni este, leteszitek és "beájul" majd! Csak pörgesd meg egy kicsit! :) Sok szerencsét! :)
2011. nov. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Utolsònak: hogy futtasson egy 5hónapost? :-)
2011. nov. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
:) Biztosan átsiklottál felette, hogy csupán 5 hónapos kis csöppségről van szó :) Igyekszem kivinni a levegőre sokat, de megvallom a mostani napokban ez csupán napi fél órákat tesz ki, egyrészt mert pocsék idő van, de leginkább azért mert utál babakocsizni mióta fel kell öltözni, csak feszegeti magát, mérgesíti, hogy nem tud rendesen mozogni... szóval ha ki is megyünk az akkor van mikor álmos, mert akkor el van a kocsiban, és persze serc-perc elalszik. Hmmmm nem tudom miért alakul így a kis napirendje, de bízom benn, hogy lesz ez még így sem, különben kizárt a kistesó :)
2011. nov. 25. 10:56
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem kioktatni akarlak, és nem okoskodás a célom. De hidd el, ennek így nem lesz jó vége! Már most is egy 5 hónapos baba irányítja az életeteket, mi lesz akkor később?!Este fürdés, szopi és büfi után tedd be a kiságyba, meg kell hogy szokja, hogy normális időben van alvás. Ha így folytatódik 1 évesen már éjfélkor fog elaludni, mert szerintem ez egyre csak rosszabb lesz.
2011. nov. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem értem,hogy egy 5 hónapos babát miért nem lehet letenni arra a kis időre a járókába,vagy kiságyba?Mindig szó szerint mellette vagytok?Nekem is 5 hónapos a fiam,de akár fél órát is elgőgicsél,forog a járókában.Nézegeti a kezét,beszélget a játékaival.Szomszéd szobából is jól hallani,hogyha sír,vagy baja van.

Este ici-pici lámpafény van,csak az ajtóból nézek rá,nézi a kezét,az ágyvédőt,majd elalszik.

Egy kicsit lazábban kellene vennetek szerintem ezt a dolgot:)

2011. nov. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!