Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Egyedüli Anyák, hogy oldjátok...

Egyedüli Anyák, hogy oldjátok meg a hiszti kezelést, melót és a bölcsit vagy csak a hétköznapi gondokat 2 éves gyerkőc mellett?

Figyelt kérdés
Beindult a lányomnál a dackorszak, semmi sem jó most neki, ami engem is teljesen lehangol és idegesít is. Tanulnék, de nem tudok, mert lányom nem hagyja, ha alszik, akkor meg más házimunkát is el kell végeznem és nekem is pihenni kéne azért. Dolgozni még nem dolgozom, csak maszekolok itthon.
2010. okt. 10. 09:27
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is egyedül nevelem a fiamat. 22hónapos. Nem egyszerű néha, de szerencsémre elég jól lehet kezelni őt. Nem az a hisztis típus, de megköveteli magának a figyelmet. Ritkán játszik el magában, folyton ezt hallom "anya-anya-anya". Nekem magamra időm délben van, de akkor van, hogy 3 óra is, mert annyit alszik. Most is még mindig alszik. Ilyenkor kicsit feltöltődöm. Én nem is bánom, mert decembertől megy bölcsibe, és akkor alig fogom látni, biztos hiányozni fog. Rengeteget vagyok vele kint, ha esik, ha nem, mi megyünk világot felfedezni, gesztenyét, diót, falevelet szedni, pocsolyázni, játszótérre, autókat nézni, cicákat szeretgetni, sok emberrel találkozunk, ő a falu "kedvence". Mindenki ismeri, és szereti, meg-megállunk kicsit beszélgetni, így hamar elrohan egy nap.

2010. okt. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!