Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után mennyire változott...

Szülés után mennyire változott meg a kapcsolatotok a párotokkal? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Rossza, jobb? Sokat veszekedtek? Ha nő vagy akkor kritikusabb lettél? Érdekelne az is, hogy párotok miben segít, milyen a "házas életetek"? Leginkább olyan emberek válaszát várom akik NEM kertes házban élnek, mert nyilván ők is más életmódot folytatnak.

Köszönöm.


2010. nov. 28. 09:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Most őszintén segiteni nagy ritkán segit! jómondjuk igaz most külföldön van de mikor itthon volt se tett ki magáért .Veszekedni sajnos sokszor öszekapunk mert vhogy hiába 30 éves még mindig ugy kell aszájába rágni mindent.Igen ugy érzem nem is kritkusab hanem sokkalta megfontoltabb komolyabb vagyok miota a gyerekeim megszülettek .Házaséletünk hát sajnos most semmilyen! de azzal mikor itthon volt nem volt gondunk.Nekem lényegében a páromal 1 bajom volna hogy ideje lenne most már komoly családapánként viselkedni és nem mindig mástól várni hogy majd mindent megcsinálnsak helyete bár mintha látnánk egy kis javulást talán vmenyire hatott rá a sok beszélgetés!
2010. nov. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hibákért elnézést!
2010. nov. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán érzek változást a kapcsolatban, 2 éves múlt a kisfiunk. A baba érkezése előtt sem veszekedtünk, azóta sem. Hála Istennek nagyon jól sikerül kezelnünk a problémákat. Már a terhesség alatt megbeszéltük, hogy kinek mi lesz a feladata és ehhez tartjuk is magunkat. Nem érzem úgy, hogy kritikusabb lennék, bár nagyon nem is lenne miért balhézzak. Ahogy a terhesség előtt is, most is munka után jön egyből haza a férjem, segít a házimunkában, nem rendetlen, stb. Egy évben 2-3 alkalommal megy el sörözni a haverokkal, de akkor sem issza részegre magát vagy marad ki éjszakára és ezeket az alkalmakat nekem is biztosítja, tehát én is el tudok menni a barátnőimmel. Magammal szemben vannak azért elég durva elvárásaim, amiket nem mindig sikerül hoznom, ilyenkor azért le vagyok törve kicsit, de egyre jobb lesz a szervezőkém, úgyhogy alakul a dolog.

A szexuális életünk is rendben van, de már nem minden nap vagyunk együtt mint régen, hanem csak heti 3-4 alkalommal. Ilyenkor viszont megadjuk a módját és bár másnap mindketten fáradtan megyünk dolgozni, megéri.

Szóval más lett a kapcsolat, de nem rosszabb vagy jobb, összességében boldogok vagyunk.

2010. nov. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi szét mentünk a baba születése után, mert mint (sajnos) utóbb kiderült nem volt egyáltalán felkészülve a baba születésével járó változásokra. Ő olyan típus volt mindig hogy meggondolatlanul belevágott valamibe aztán utólag rájött hogy nem kapta meg a számítását és ez sajnos a saját gyerekénél is így volt. 35 éves fejjel még mindig annyira önző, csak a saját nyugalma és igényei érdeklik. Nincs türelme foglalkozni a gyerekkel csak akkor ha mindent megcsináltam körülötte (pelenkázás, etetés, altatás). Ha beteg volt a kislány akkor is cserbenhagyott minket, nem állt mellettem, mert szerinte erre ő nem képes, ez nőknek való feladat. Az orvoshoz is elvitt aztán amikor várni kellett volna a rendelőben mert sokan voltak akkor elment mert azt mondta ezt ő nem bírja. Semmit nem hajlandó feladni az eddigi életéből, a pénzt sem hajlandó megfogni, ugyanúgy elkölti felesleges dolgokra, szórakozásra mert neki erre szüksége van. Én ezután azt mondtam hogy elég volt, segítséget addig se nyújtott amíg együtt voltunk, annak meg hogy csak tovább stresszeljen az amúgy sem könnyű helyzetemben nincs értelme. Nem is tartott vissza amikor mondtam hogy menni akarok. Úgy érzem a lelke mélyén valahol megkönnyebbült. Most édesanyámnál lakunk a kislányommal.
2010. nov. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy jó kapcsolatot elmélyít a baba érkezése szerintem. Mi nagyon élvezzük, hogy család lettünk, és a férjem rengeteget segít. Korábban is segített a háztartásban, szívesen mosogat pl., de most a baba körüli teendőkből is kiveszi a részét, eteti, fürdeti (illetve együtt fürdetjük). Kimenőt ad nekem szívesen, és akkor ő van a babánkkal, mert tudja, hogy néha ki kell mozdulnom. Én nagyon szerencsés vagyok!!! A házasélet intim része pedig ugyanolyan, mint azelőtt, és ez nagyon fontos szerintem, ettől nagyon féltem. Mármint attól, hogy fog-e ugyanúgy kívánni, a testem megváltozása miatt lesz-e egyáltalán kedve összebújni velem. Mi nem veszekszünk egyáltalán, nem is tudnék úgy élni, és a babának is harmónia kell.
2010. nov. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát,ilyen idilli, álom kapcsolat nincs is. Vagy is olyan mint a fehér holló.
2010. nov. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!