Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem féltek attól, hogy szülés...

Nem féltek attól, hogy szülés után meg fog változni a párotokkal a kapcsolatotok?

Figyelt kérdés
Én picit.Ilyen kérdések motoszkálnak bennem, hogy vajon ugyanolyan kívánatos nő leszek számára mint azelőtt?Vagy inkább a családanya?Egy szobába leszünk a picivel.Vajon mennyi romantika lesz a mindennapokban?Vagy csak a szürke hétköznapok lesznek, amikor este mindegyikőnk hulla fáradtan az ágyba zuhan?
2009. nov. 19. 15:50
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem ezen kár filózni. Ha szeret a férjed és te is őt, akkor miért kellene megváltozzon bármi is köztetek azzal, hogy van egy babátok??? Igen, lehet, hogy az első hetekben tényleg hullaként esel az ágyba, de nem biztos, hogy csak este lehet "romantikázni". Az se gond, ha veletek alszik a baba..másik szoba vagy akár mellette is lehet..nem fogja őt zavarni, eddig is hallotta... A romantika megoldható a baba mellett is, csak használni kell a fantáziát..egy 4 gyerekes anyuka
2009. nov. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

En csak remelem, hogy igaza lesz az elottem szolonak!!


Szep baba varast :)

2009. nov. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Állj hozzá pozitívan, jussanak majd gyakran eszedbe az első hozzászóló szavai :)

Ha szeret, kívánni fog, de persze Te is tegyél majd érte, és éreztesd vele, hogy ő is fontos számodra, nemcsak a baba.

Én nagyon bízom a szerelmünkben, bár az egy szobában alvás tudom, hogy zavarni fog, hiszen csöndesen kell majd....örömködni :DD Valahogy majd megoldjuk :)

2009. nov. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem épp ma másfél éves a kislányom. Azt tudom mondani, ha sziklaszilárd alapokon nyugszik a kapcsolatotok, akkor nem lesz semmi gond. Szerencsére a mienk ilyen alapokon nyugszik. Sokszor voltak nehéz napok, hiszen vannak olyan kérdések a gyereknevelésben, amikben nem értünk egyet, néha már egymás idegeire másztunk, de mindig meg tudtuk beszélni és lecsitultak a kedélyek. Mondjuk nekem egy áldott jó természetű férjem van. Sokszor lesz olyan, hogy hulla fáradtak lesztek, de igyekezzetek nem elhanyagolni egymást (és ezt inkább rád értem), mindig figyelj oda, mit szeretne a párod és itt nem csak a szexre értem. Ha a férjed segíteni fog neked a pici körül az nagyban meg tudja könnyíteni a helyzetet, illetve az ellenkezője baromira megkeserítheti az életet. Szóval ezekre figyeljetek és kölcsönös tisztelet, szeretet és menni fog! Sok sikert hozzá!
2009. nov. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekünk jobb lett utána. Más, de jobb. Azóta elválaszthatatlanul összetartozónak érezzük magunkat.
2009. nov. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Átérzem! Biztos, hogy más lesz, mint azelőtt! De fogd fel lazán, hogy lesz ami lesz, Te mindenképpen próbáld nyújtani az energiádból telhető maximumot! Ha szeret, nem lehet gond! Az enyém nem tud velem szexelni már 4 hónapja, mert pszichésen zavar a baba és én is nagyon féltem, hogy rámegy a kapcsolatunk, de úgy fogom fel, hogy ha ezért rámegy, akkor menjen is rá. Remélem visszaáll nálunk is minden a régi állapotra, ezen vagyok és nagyon figyelni fogok Rá is. Ezt tudom csak javasolni. Sok boldogságot!
2009. nov. 19. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolom, hogy a szülésig változik kissé, nem utána. Nálunk inkább szeretetközpontú lett a dolog, minthogy a kívánatos nőt látná bennem. Hát igen, számára a pocak nem vonzó. De amint meglesz a baba szerintem visszaáll a rend. És kívánatos nő leszek, aki amúgy anya is. :) És eleinte biztos hullafáradtan dőlök az ágyba, de előbb utóbb minden ugyanaz lesz, és mégis más. :)
2009. nov. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!