Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen márkájú síruhát,...

Milyen márkájú síruhát, overall-t vegyek 4 éves kisfiúnak? Teszveszen, vaterán láttam, de nem ismerem a márkákat.

Figyelt kérdés
Ilyeneket láttam, de nem tudom megbízható minőségűek-e, biztosan vízállók? Snoxx, Tcm, Tog24, Zig&Zag, Etirel
2011. nov. 25. 23:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a márka számít, hanem a minőség. Én, ha ruhát veszek, azt jobb szeretem élőben látni, megfogni, eladó tanácsát kérni.
2011. nov. 25. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A nagyobbik fiam Gimmik overált kapott( 4 éves), a kicsinek snoxx van, mindkettőt tudom ajánlani, az etirelt ismerem még, az is nagyon jó.
2011. nov. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk Decathlon-os Wed'ze van,örökölt kabátot a kisfiam a bátyustól,és most vettem hozzá vastag polár béléses kantáros overál nadrágot.

A legtöbb téli ruhájuk Decathlon-os,csak ajánlani tudom.

2011. nov. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A Snoxx nagyon jó, igaz drága, de megéri, mert biztos nem ázik át, és meleg nagyon. Az etirel is jó, a többit nem ismerem. Most van a Hervisben akciós Snoxx overál, ha jól emlékszem 12 ezer körül.(bár a színe elég ronda...)A teszveszen is elég húzós, 6-7 ezer alatt nem kapod meg. Ha látsz esetleg H&M síruhát, az is nagyon jó, én idén olyat vettem a fiamnak.
2011. nov. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Sajnos ezeket a markakat en sem ismerem.

Viszont ami biztos: tavalyelott kulonbozo overallt kaptak a fiaim, az egyiket egy kinaiban vettem meg, nem volt valami szep a szine, viszont nagyon massziv anyaga volt es jo meleg. 2 evig hordta a fiam.

A masikat ajandekba kaptuk a nagyszuloktol, normalisat akartak venni. Gyonyoru volt es kb 3x annyiba kerult, mint a masik fiam overallja. Novemberben kezdte hordani es januar vegetol mar rendszeresen varrtam itt-ott. Es be is azott egy artatlan szankozas kozben. Nem is voltak sokaig a hoban...

Szoval a legjobb lenne, ha megtapogatnad, megnezned, hogy milyen vastag, illetve hogy mennyire massziv az anyag es a varras.

2011. nov. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 ttiittaa válasza:
Nekünk is a Decathlon-os jött be a legjobban!
2011. nov. 28. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!