Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mikor derül ki legkorábban...

Hogica kérdése:

Mikor derül ki legkorábban hogy valaki vérzékeny?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy vizsgálják automatikusan, vagy szólni kell ha esélyes?
2011. nov. 27. 18:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Szólni kell róla. Nekem is van vérzékeny ismerős család, a fiúk mind vérzékenyek, a kislány testvérük pici korában meghalt. Mindenképpen szólni kell, mert nem néznek születéskor még vércsoportot sem, de ilyen esetben meg kell nézniük.
2011. nov. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem nézik. Nekem a férjem vérzékeny, felnőtt korában, műtét előtt derült ki, mikor alvadást néztek....

A fiúnk így esélyesen örökölheti, ezért egy évesen vittük először Madarász utcai kórházba Budapesten, akkor még nem tudták megmondani pontosan, csak azt, hogy van rá esély. Most két és fél évesen kellett visszavinni, azt mondták, hogy a hétköznapi életben nem okoz problémát, de ha műtétre kerülne a sor, akkor előtte mindenképp vizsgálni kell. Vérzékenyebb, mint az átlag, normál ember, de nem olyan vészes, mint apa. A gyerekorvostól kaptunk beutalót amúgy hematológiára. Hét kémcső vért vettek le, amikor először voltunk.....

2011. nov. 28. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat

én is így sejtettem, de azért ez fura hogy akár csak évek múlva derül ki :(

2011. nov. 28. 16:22
 4/4 Sereg László válasza:
nekem 2 hónaposan derült ki a sok véraláfutás gyanuja miatt
2014. jan. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!