Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tápszeres babáknál hogyan...

Tápszeres babáknál hogyan működik az éjszakai etetés?

Figyelt kérdés
Előre kikészítítek éjjelre az adagot? Amikor ébred és amire elkészül a tápszere, addig sír vagy mit csinál a babátok addig? Kiviszitek magatokkal a konyhába?
2011. nov. 28. 07:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Sose készítettem el előre. Nem telik 25 percbe megcsinálni.

amikor már hallom, hogy mozgolódik, tudom, hogy kaja idő. És már megyek is csinálni. Mire felébred teljesen már bent is vagyok.

2011. nov. 28. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2 perce nem 25 percbe:)
2011. nov. 28. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi egy szobában aludtunk sokáig, mindig hallottam mikor elkezdett mocorogni, tudtam, hogy lassan felébred enni. Általában be volt készítve a cumisüvegbe a tápszer (por), a vízforraló kannában bennehagytam az este felforralt vizet, ilyenkor pedig csak bekapcsoltam a forralót néhány másodpercre, csak annyira, hogy ihatóra melegítsem a vizet (egy idő után már tudja az ember, hogy mennyi idő kell a melegítéshez). Sokszor fel sem ébredt igazán a fiam, mielőtt elkezdett volna sírni már ihatta is a tápszerét.
2011. nov. 28. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát az én babám, nem mocorgott, hanem kapásból visítva kelt fel, hogy éhes. Úgyhogy nálunk a por be volt készítve a cumisüvegbe, termoszban a forralt víz, és szépen beraktam hozzá az asztalra. Amint elkezdett visítani, kb. fél perc alatt elkészítettem a kajáját és már falhatott is :) Érdekes, napközben sosem volt ezzel gond, de éjszaka tényleg visítva sírt, és kétóránként kelt.
2011. nov. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem keszitettem elore, nem is vittem sehova a babat. Egy szobaban aludtunk. Vittem fel magammal 2 cumisuveget ugy, hogy felig toltottem forralt, de lehutott vizzel, plusz vittem termoszban frissen forralt vizet, ami igy forro maradt. Es tapszert. Ott tartottam az agy mellett.

Ha ebredezett a fiam (ami nala eleg gyorsan megtortent, nem volt sok nyoszorges elotte), akkor gyorsan felontottem a hideg vizet az uvegben annyi forroval, amennyi kellett hozza, igy kb pont evesi homersekletu lett, raraktam a tapszert es kesz.


Lehet, hogy igy bonyolultan hangzik, de nem volt az egyaltalan, a cuccok osszekeszitese estenkent par percig tartott, a friss tapszer elkeszitese ejszaka a legnagyobb almossagomban is max fel perc volt.


Amikor utaztunk valahova, en akkor is igy vittem a cuccokat magammal.

2011. nov. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!