Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Másnak a 7 hó körüli babája...

Másnak a 7 hó körüli babája is nyög, morog stb. evés közben?

Figyelt kérdés
Kislányomat 6 hós kora óta hozzátáplálom, délben főzeléket eszik este pedig tejpépet gyümölccsel vagy csak gyümölcsöt. Minden egyes alkalommal nyög, morog, erőlködik, rúgkapál közben (úgy etetem, hogy a kis pihenőszékében ül velem szemben). Először nem tulajdonítottam neki jelentőséget de azért ez elég fura, hogy mindig ezt csinálja. Pedig rendesen megeszi a kajákat általában, szóval nem hiszem hogy nem ízlik neki, általában nyitja a száját ahogy közelítek a kanállal...de ez azért érdekes. Szerintetek miért csinálja? Nekem egy tippem van, de lehet hogy hülyeség: talán az zavarhatja, hogy lassan kerül a szájába az étel ahhoz képest amit megszokott, ugye amikor a ciciből folyik a tej. De ezt se hinném, mert akkor meg szerintem jobban nyitná a száját. Szóval nem tudom. De bajt nem jelent, ugye?
2011. nov. 28. 11:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem egy éves és mai napig morog evés közben, mintha dorombolna. Én sem tudom, h miért csinálja. De ha nem ízlik neki az étel elhúzza a fejét, szóval nála ez ilyen jóleső morgás.
2012. jan. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem is lehewt az, amire gondolsz, a fiam egyenesen sírt, nem értette, hogy a cumisüvegből jön folyamatosan, a kanálban miért nincs addig, amíg ő akarja. :) Aztán elmúlt.
2012. jan. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én lányom néha sírni is szokott közben, de amint a szájához ér a kanál, csöndbe marad. Egyébként szokott még "dorombolni" is. Csendben még nem evett :)
2012. jan. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!