Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Aki kap lakásfenntartási...

Aki kap lakásfenntartási támogatást ami régen gázártámogatás volt milyen formában kapja?

Figyelt kérdés

Megítéltek nekünk havi 5000Ft-ot visszamenőleg szeptember 1-től ami azért most már gyűlik.Milyen formában kapom ezt meg?Én úgy tudom majd levonják a fűtésszámlánkból!Jól tudom?

Köszönöm a segítséget!


2011. nov. 29. 08:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi novemberben kaptuk meg. A határozatban le is írták, hogy nálunk a közös költséget finanszírozzák belőle. Tehát ők minden hónapban utalják a képviseletnek.
2011. nov. 29. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!

Az a baj,hogy nincs a határozatban,hogy mire kapjuk.Egyébként mi albérletben lakunk és azért is szeretném tudni miből vonják.Annyit ír a határozat,hogy minden hónap 5. napjáig utalják a lakcímünkre.Akkor a postás hozza ugye?

Lehet butának tűnök de mindenki mást mond de én úgy emlékszem mint ha anno az ügyintéző azt mondta volna postás hozza majd.

2011. nov. 29. 09:31
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem is utalvány lesz. A postás fogja hozni.
2011. nov. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2011. nov. 29. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!