Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, van valaki aki...

Anyukák, van valaki aki komolyan fogyni akar? Velem tart?

Figyelt kérdés
Ha nem egyedül csinálnám, könnyebb lenne. Arra gondoltam, létre lehetne hozni valamilyen zárt csoportot valahol, facebook-on v vmilyen fórumon (ehhez a részéhez nem nagyon értek), és ha nem is napi szinten, de hetente többször megbeszélni, hogy ki hol tart, mit evett, tornázott-e, stb.. Nincs különösebb koncepcióm, h hogy fogynék, de 2 gyerek mellett nem nagyon tudnék különleges étrendet tartani. Na, valaki? (Én 88 kg vagyok, 167 cm).
2011. nov. 29. 13:47
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia!Igaz,hogy már 1 hónapja tornázom,és nem eszem 6 után,de csatlakoznék,ha megengeded.165 cm magas vagyok,72 kilóval.Én Rubint Rékára tornázom hetente 4-5 alkalommal délután,mikor a gyermekem elaludt.Plusz megpróbálok kevesebbet enni(bár úgy vettem észre,hogy engem a levegő is hízlal:-)),és 6 után csak vizet iszom.Valami javulást látok(kevésbé vagyok narancsbőrös,feszesedik a bőröm).

De nem várhatom az ugrásszerű javulást 1 hónap után!Hiszen fel sem ennyi idő alatt jött ez a sok kiló!

Úgyhogy mindent bele,kitartás!!!

2011. nov. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Én a Lifetilt blog "Anya" programját csinálom:


[link]


Bámulatos eredményeket produkálok, pedig most kezdtem el :) Megéri!

2011. nov. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én komolyan szeretnék fogyni, de csak 3 kilót.

Lehet, hogy furcsa, de nem tudom leadni, ennyi van rajtam a szülés óta.

2011. nov. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszi, írok este, ha több időm lesz!!

Kedves 2., ha addig jársz erre, összefoglalod röviden, pár mondatban, hogy mi a módszer lényege? Lehet, hogy én vagyok a béna, de nem tudom kihámozni, igaz, csak pár percekre ülök napközben a géphez.

2011. nov. 29. 17:21
 5/9 anonim ***** válasza:
Kedves 2. én sem igazásn értem a blogot, leirnád bővebben(lehet, sőt valószínű, én vagyok a béna). Én is szívesen csatlakozom, év elején kezdtem a fogyókúrát, 85 kg ról, és jelneleg 71 kg körül mozgok...és nem sanyargatom magam, sőt most szinte semmit nem tartok be:-) elleustultam, jó lenne valami ösztönzés. Ha megcsináljátok a fórumot,. csatlakozom.Még akarok 6-8 kg-ot fogyni, akkor elgedett leszek:-)
2011. nov. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ellustultam...kicsit összekavarodott az újjam:-)
2011. nov. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

85-RŐL 71-RE? Valami ilyesmit szeretnék én is, de nagyon :)

Ezt hogy érted el?

Kedves 1. - Te már jó úton jársz :) Egyelőre én még csak ott tartok, hogy tegnap óta nem eszek 6 után...

Ja, és nem tudom, hanyadik válaszoló vagy (a nagyon sok közül, he-he :), de 3 kg is lehet probléma, megértem.

Ugyanis ha valakinek jó alakja van, ott 3 kg is meglátszik, míg az én súlyomnál igazából fel sem tűnik, ha 3 kg-ot fogyok..

Regisztráltam hoxán, de fórumot szerintem csak holnap indíthatok, szóval majd holnap bemásolom ide a linket :)

Köszi, ha csatlakoztok!

Jó éjt/jó reggelt ! :)

2011. nov. 29. 22:28
 8/9 anonim ***** válasza:
szia, én vagyok aki lefogyott:-) majd másold be a linket és akkor csatlakozom. amúgy semmi ördöngőség. no cukor, no liszt, az első 10 kg-ig, majd utána már némi bűnözés meg volt engedve. ma is ettem 1 pizzaszeletet, de csak 1-et. üditő zero kola, meg sok víz. most éppen szóda. de nekem már kell a torna is, mert feszesedni is akarok. 3 hete vettem egy 31 farmert, és már az is lönyög picit, lassan kell vennem 1-el kisebbet.
2011. nov. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Itt a link:


[link]


Várlak titeket! :)

2011. nov. 30. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!