Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki komolyan le...

Van itt olyan aki komolyan le akar fogyni, és nem csak az elsö lendület erejéig pár napig, hanem kitartóan végicsinána velem egy egészséges diétát?

Figyelt kérdés

Most nem írok paramétereket hogy ennyi meg annyi kiló és centi vagyok!

A cél minimum 15kg lenne tavaszig!

Valami értelmes és eredményes diétára gondoltam, ami nem jár önsanyargatéssal, kiegészitve valamilyen sporttal!

olyanok válaszát várom akik tényleg le akarnak fogyni és idejük valamint energiájuk is lenne rá!

22/L


2010. nov. 17. 15:14
1 2 3
 1/28 bénabéla11 ***** válasza:
én is nemrég kezdtem, segitek ha gondolod...
2010. nov. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Mikor kezted el?
2010. nov. 17. 15:27
 3/28 anonim válasza:

Én nagyon szeretnék csatlakozni, segítsük egymást. Én most szeretném elkezdeni. 180cm vagyok és 95kiló...:(

Szakítás utáni 20kiló plusz....gondolhatjátok...:(

2010. nov. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
én már lefogytam évekkel ezelőtt ezért tapasztalatból mondom a leírtakat. igenis naponta egyél többször keveset. soha ne egyél olyan sokat hogy érezd hogy húú tele vagyok. át kell alakítani úgy az étrendeded hogy kevesebb szénhidrát(az is alacsony GI indexű) és több fehérje. reggelire ehetsz zabkását, zabpelyhet, igazi barna kenyeret (nem a színezettre gondolok). a krumplit , rizst, tésztát jobb ha nagyon minimálisra csökkented, köretként zöldségeket egyél. persze krumplileves tészta nélkül simán belefér, de húsok mellé soha ne egyél rizst , krumplit, tésztát. vacsorára meg már csak fehérje, ha 3 óránként eszel egy picit sosem leszel éhes. sok folyadékot kell inni és mozogni. napi szinten 40 percet.
2010. nov. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 bénabéla11 ***** válasza:

kb másfél honapja, de nem csinálom tul keményen...ahogy érzem...szép lassan...de ha gondolod sokat tudok segiteni...ird meg mit akarsz tudni...


23/f


amugy én csak kb egy tizest vagy még annyit sem akarok leadni...

2010. nov. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:

Miért olyan titkos, hogy hány kg vagy és milyen magas?

Másra van szüksége annak, aki 60 kilóból akar 15-öt fogyni és másra, aki 120-ból. Nem ártana hasonló paraméterekkel rendelkező társakat választani. A 120 kilós 2 hónap alatt leadja a 15 kilót, ha te meg 60 kiló vagy, csak a kudarcodat fogod érezni. Ha fordított a felállás, te vagy 120 kiló, akkor meg te veszed el a kedvét a soványabbnak.

2010. nov. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

nem vagyok titokzatos, csak nem tudom hogy hány kg vagyok!

Komolyan-olyan 55körül és 150cm magas!

Sóval grammra pontosan nem tudom, hogy mennyi vagyok!

Én korábban 45kg voltam ami ideális is volt, csak aztán kimaradt a sport az egészséges táplálkozás stb és könnyen jöttek fel a kilók!

Akik szeretnének csatlakozi legyenek szivesek és adjanak már egy msn-cimet ! Köszönöm!

De mégegyszer hangsúlyozom csak az irjon, akinek tényleg van kedve és ereje hozzá!

2010. nov. 17. 15:55
 8/28 bénabéla11 ***** válasza:

oh, akkor inkább én kimaradok a játékból:D

40kilóra akarsz lemenni vagy mi a halál?! tudom hogy alacsony vagy de azért ne legyél negyven...:D45 az jó!


sok sikert kivánok neked!

2010. nov. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
Bár én már túl vagyok 20 kilón, de még bőven rámférne 15-20 kg... Aki azt írta, hogy egy 120 kilós 2 hónap alatt leadja a 15 kilót az óriásit téved... 125 kg-ról indultam és 4 hónapomba telt mire leküzdöttem magam 105-re...
2010. nov. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

van rajtam böven felesleg nem aggódom hogy olyan drasztikusan érintene ha 40-45kg lennék!

Engem zavar -ez van!

Ezért irtam, hogy csak olyan irjon aki komolyan gondolja!

Ettöl függetlenül szivesen veszem a tanácsaid!

2010. nov. 17. 16:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!