Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Most komolyan, ki találta ki...

Most komolyan, ki találta ki azt a hülyeséget, hogy csak egy óra kardio edzés után lehet fogyni?

Figyelt kérdés
Én naponta 5-10 percet futok mert nem bírok többet. Az 58 kilómból 3 lement 3 hét alatt. Pedig semmit nem fogyózok, futás után mindig eszek.
2011. jún. 1. 09:49
 1/8 anonim ***** válasza:
58 kilóból ha tv-zel is fogysz nyáron. 130 kg-ot mozdíts meg!
2011. jún. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

A futás az egyik legintenzívebb test meg mozgatás, az úszás mellett. Mert mindent érint.Tehát kevesebb is elég lehet belőle...

Plusz valószínű jól étkezel, és jó a genetikád, és fiatal vagy...

Ne feledd, nem minden szervezet egyforma...

2011. jún. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én meg csak sétálok nagyokat. Ha egész napunk nem a lustaságról szól, hanem a mindennapi teendőkbe is beleiktatjuk a mozgást nem hiszem, hogy feltétlenül szükséges órákat futkosni. Nyilván vannak, akik gyorsabban akarnak eredményt elérni, akiknek nehezebben megy a fogyás.


Családos, dolgozó nő vagyok. Nem kifogásból, de tényleg nem lenne időm és erőm mindennap tornázni, futni stb.

2011. jún. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem egyedül futottam, egy barátnőmmel aki közel volt a 80 kilóhoz. Ő 6 vagy 7 kilót fogyott, már nem emlékszem.
2011. jún. 1. 11:19
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Tévedsz, azt senki nem mondta, hogy nem lehet fogyni 5-10 perc futástól.

Azonban, ha csak kocogsz, és nem futsz, de az legalább 40 perc, akkor az zsírégetés. Lényegesen látványosabb lesz a fogyás cm-ekben, ami a legfontosabb, és emellé még izmot is építesz, ami szintén fontos. De ez 5-10 perc futással ez az életben nem valósul meg!!!

Én 9 kg-ot fogytam 2 hónap alatt, úgy hogy egy héten 6 napot kardióztam, 2 napot súlyzóztam, és mellé 1800-2000 kcal-át ettem. Ilyen intenzív edzés mellé nem kellett koplalnom, nyugdtan ehettem, mert gond nélkül mentek le a kilók. Még 3 kg-ot szeretnék fogyni.

2011. jún. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
kár hogy CSAK intervallumos edzéssel lehet zsírból
2011. jún. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

ma 13:13


Nha végre egy értelmes ember, aki tudja, hogy kell ezt csinálni! 100%-ig egyetértek azzal, amit leírtál!!!!

2011. jún. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Az intervallumos edzés nem zsírégetésre szolgál, hanem a telljesítőképességed növelésére. Zsírégetésre sokkal megfeleőbb az 55-65%-os intenzitás mellett végzett minél hosszabb testmozgás. Persze magasabb intenzitásnál is égeted a kalóriákat, csak a szervezeted nem a zsírt használja hanem a szénhidrátraktárakat üríti ki és az izomfehérjéket bontja le.
2012. nov. 10. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!