Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mire használjátok még a...

Mire használjátok még a popsitörlőt?

Figyelt kérdés
A babaápoláson kívül, magatokon vagy takarításhoz?
2011. dec. 2. 09:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Szia.

Takarításra is megfelel,ha a baba szétmázolja az ebédet bármit,és nagyon jó intim lemosáshoz is ha éppen úgy adódik.sokoldalú a felhasználhatósága.

2011. dec. 2. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

amikor vagyunk valahol, es jól osszetapiz valamit, akkor azzal torlom meg a kezet

masra nagyon nem

2011. dec. 2. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

A gatyit takarításra :-) (ide értve a gyerekek száját,kezét,ha nincs lehetőség megmosni, illetve a lakásban portörlést)

A jó popsitörlőt csak a kicsi fenekére.


Üdv:3 lányos

2011. dec. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

magamon nem használom, mert nem szeretem az illatát egyiknek sem valahogy :SSS


amúgy használom még:


-bútorok letörléséhez,

-cipőápoláshoz

-tükör áttörléséhez

-játékok letisztításához

2011. dec. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nekem fehér padlószőnyegem van, remekül kiszed belőle minden szennyeződést! Még a céklás hányást is! :-)
2011. dec. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Marilyn88 ***** válasza:
Én a kezèt és az arcát is törlöm vele, ha maszatos. Takarításra is jò és a játékok tisztítására ha leesik és nincs folyóvíz a közelben. Plusz én a nőgyògyásznál is használom mielőtt megvizsgál. :-)
2011. dec. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Mi felnőttként is használjuk a mellékhelyiségben.
2011. dec. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Remekül kiszedi a ruhákból a foltokat, de főként frissiben. Nálam mindig van a táskámban egy kis zacskónyi, ha leöntjük/leesszük magunk (mi felnőttek is), nagyon jó.


A popsijára viszont olajost használok (nem nedveset), az SLS-mentes, talán ebben van a legkevesebb káros anyag.

2011. dec. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Muszerfal letorlesere is nagyon alkalmas autoba. :)) De hasznalom meg portorlesre vayg ha nincs idom szepen megtisztitani a mosdokagylonal meg a kadnal a csapot akkor ezzel attorlom es csillog mint ha uj lenne. :)
2011. dec. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Na, most nevessetek: Apa (villanyszerelő) lába a munkavédelmi bakancsban iszonyatos "illatúra" izzad. Na, a popsitörlő EZEN is segít!!!
2011. dec. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!