Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Normálisak ezek az "ércsomók"...

Normálisak ezek az "ércsomók" a nyakán?

Figyelt kérdés
Most 22 hónapos Kisfiam nyakán az ér a legkisebb "erőltetésre" mindkét oldalon kiduzzad, és egy kis (körömnyi nagyságú) csomóban áll össze. Eddig ezt senki (orvos, védőnő) nem jelezte, hogy problémát jelentene (igaz, talán észre sem vette), és a Fiam is makkegészséges, de én azért aggódom, mert más gyerekeknél nem láttam ilyet. Mi lehet ez? Kérlek, nyugtassatok meg, hogy ez tényleg nem baj!
2011. dec. 2. 10:41
 1/5 anonim ***** válasza:
off az én kislányomnak is van!Érdekelnek a válaszok...
2011. dec. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Fiamnak is van, 3.5 éves.

Én mondtam a dokinak, (igaz azóta már más az orvosunk), megtapogatta, de a nyirokcsomókról tartott előadást...Szerintem ez nem nyirokcsomó, hanem a carotis... Kisfiamnak csak a bal oldalán van ez a csomó, és ha erőlködik, ha nem, látszik neki, ha oldalra fordítja a fejét. Az oviban volt még egy kisfiú, akinél ilyet láttam, de ő már elment iskolába. Nálunk is egészséges, szinte nem is beteges a gyerek. Jövő héten megyünk úgyis orvoshoz, rákérdezek. De én is kiváncsi vagyok a többi válaszra:)

2011. dec. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A kisfiamnak is van ilyen csomója..ő 3 éves.Nyirokcsomót mondanak a dokik..már többnek megmutattam.Voltunk vérvételen is,de szerencsére semmi gond vele.Nem beteges az én kisfiam sem! :)
2011. dec. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tudom régi ez a kérdés de érdekelne hogy ki mire jutott ? Kis fiamnál hasonló a helyzet! :(
2016. jún. 28. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A 2. válaszoló vagyok.


Eltelt pár év a válaszom óta... már 8 éves a gyerkőcöm, akiről írtam és már nem is látszik neki!!!

Nem beteges azóta sem!!! lekopogom...

2016. aug. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!