Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek elvehetik Tőlem a...

Bettyy22 kérdése:

Szerintetek elvehetik Tőlem a gyermekemet?

Figyelt kérdés
2011.augusztusában kiderült hogy állapotos vagyok.A párom akkor ellenezte,abszolút nem akarta,hogy megtartsam.De én kitartottam emellett,bíztam benne változnak a dolgok.Ő még tanul,21éves utolsó éve van.November elején szakítottam vele,nem bírtam tovább.Most hirtelen nagyon akarja a gyereket és fenyegetőzik, hogy elveszi,mert nem békülök ki vele.
2011. dec. 5. 05:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem veheti el tőled. Sőt, amíg nem elég nagy, ott alvós láthatásra sem viheti.
2011. dec. 5. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha tudsz, koltozz el, valahova messzire.

Ha eleg aljas es eleg sok a penze, egy korrupt biro elott barmikor be tudja bizonyitani, hogy alkoholista vagy, nem adsz enni a gyereknek, nem torodsz vele, pszichologiailag beteg vagy, barmit. Vagy csak siman, o sokkal jobb korulmenyeket biztosit neki, mint te. Akkor is tudja "bizonyitani", ha nem igaz, mert visz 10 tanut. Sajnos, ez Magyarorszag. Es a magyar gyermekvedelem nem a gyermekek erdekeit nezi sokszor, hanem hogy mennyit fizettel.

2011. dec. 5. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Utolso vagyok, utoljara Komarom-Esztergom megyeben tortent ilyen, amit irtam :(
2011. dec. 5. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem veheti el tőled. Gondolom, van hol laknod, rendesen el tudod látni a babát. El sem viheti, amíg nem elég nagy. Gondolj bele, te fogod szoptatni. Eleinte akár óránként. A magyar jog amúgy is az anya mellett áll az esetek többségében.
2011. dec. 5. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, nem veheti el tőled. Hacsak nem vagy alkoholista, vagy bármiféle függőség/ személyiségzavar, betegség, ami miatt nem tudod rendesen ellátni a gyermeket. De gondolom erről nincs szó.

Az én apám anno azzal fenyegetőzött, hogy neki tanúi vannak, hogy anyukám prostituált - persze nem volt az. Anyukám akkor azzal nyugtatott, hogy még egy k.rvától sem vennék el a gyermekét, ha nem veszélyezteti semmi.

2011. dec. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm Szépen a válaszaitokat!Nem nem vagyok sem drog sem alkoholfüggő:) És van hol laknom és hála isten szüleim is,akik támogatnak:) És még nagyon sokan mások is:)
2011. dec. 5. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!